Szwedzi ostrzegają przed stratą Pękalskiego

Moderator: Moderator

Szwedzi ostrzegają przed stratą Pękalskiego

Postprzez szymek » 2011-08-20, 16:28

Szwedzi ostrzegają przed stratą Pękalskiego


Szwecjo, uważaj, możesz stracić Pękalskiego - alarmuje dziennik "Aftonbladet". Gazeta informuje, że piłkarz chwalony przez samego Zlatana Ibrahimovica już wkrótce nie tylko może zmienić klub, ale również reprezentację.
Magazyn Futbol - szukaj w kioskach!
132 strony Twojej pasji!
+ DODATEK: Ligopedia 2011 (jesień)
Gazeta ostrzega, analizując sytuację piłkarza. Ten dotychczas raz był powołany do reprezentacji - zimą tego roku. Selekcjoner Erik Hamrén dostrzegł formę piłkarza w lidze. Ale do debiutu nie doszło. Powód: kontuzja.
Ale teraz do reprezentacji jest mu znacznie bliżej. "Aftonbladet" cytuje entuzjastyczne wypowiedzi Zlatana Ibrahimovica po meczu Malmö z Milanem. Gwiazdor szwedzkiego futbolu oświadczył, że widziałby młodego gracza na San Siro. - Dużo o nim słyszałem. Potem miałem okazję zobaczyć go w akcji i myślę, że może zaistnieć w Europie. Spróbuję skusić go do gry w Milanie. Wierzę w niego. To wielki talent - nie ukrywał "Ibra".
Piłkarz może zmienić klub, ale... - Szwecja musi uważać, by go nie stracić - informuje gazeta, cytując wypowiedzi piłkarza. "Byłbym dumny, grając dla Polski" i "Ma polską krew". Dziennikarze dodają, że piłkarz w 2005 roku wybrał grę dla Szwecji kosztem Polski, ale teraz może być inaczej. - Jestem otwarty na propozycje - cytuje wypowiedź Pękalskiego gazeta. Zwraca uwagę, że w tamtym czasie zdecydowały względy psychologiczne. Młody gracz był kapitanem kadry U-15 i trudno mu było zostawić kolegów, kiedy dostąpił takiego zaszczytu jak bycie kapitanem.
Szwedzi obawiają się o stratę gracza, bo w ich kraju uchodzi za duży talent. - To najmłodszy piłkarz w historii, który zagrał w drugiej lidze (debiutował jako 16-latek - przyp. red.) - mówi Pontus Maltborg, współpracujący z Maciejem Chorążykiem z PZPN. - Jego styl gry przypomina mi Andreę Pirlo.
Rodzice Ivo są z Rzeszowa. Piłkarz ma 20 lat i występuje w drużynie aktualnego mistrza Szwecji, Malmö FF.
Avatar użytkownika
szymek
Trzon drużyny
 
Posty: 662
Dołączył(a): 2011-08-01, 22:07
Lokalizacja: Tarnów/Machowa

Postprzez szymek » 2011-08-20, 16:28

No to Smuda pospiesz się, choć Ivo zadeklarował że chce grać dla Polski ale może jeszcze zmienić zdanie :mrgreen:
Avatar użytkownika
szymek
Trzon drużyny
 
Posty: 662
Dołączył(a): 2011-08-01, 22:07
Lokalizacja: Tarnów/Machowa

Postprzez Damian » 2011-08-20, 19:48

Dokładnie , Smuda powołaj jeszcze Pękalskiego na mecze z Meksykiem i Niemcami bo jak nie to dopiero może być "meksyk" :mrgreen: Szwedzi nie śpią i na pewno będą go kusić.
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39


Powrót do Inne ligi

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron