Witam

Moderator: Moderator

Witam

Postprzez Ratched » 2012-12-05, 17:25

Dziś się zarejestrowałem i muszę przyznać, że mało jest tu aktywnych ludzi a wielka szkoda bo forum może być ciekawe może trzeba coś z tym zrobić :-> ale dość o forum czas napisać coś o sobie ;)

Mam 17lat i interesuję się piłką nożną i siatkową od ponad 10 lat. Kibicuję Man Utd i mojej ulubionej siatkarce Kasi Skowrońskiej. W zespole piłkarskim nie gram ale lubię czasami sobie pograć na naszym boisku. Czasami obstawiam mecze ale jak na razie to moja max wygrana to 79 zl z groszem. Bardzo lubię oglądać Ligę Ang i Serie A. Moim ulubionym piłkarzem jest Vidić, ale cenie również piłkarzy : Buffon, Marchisio, Rooney oraz Berbatov. No i to chyba na tyle jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to może napisać jak będzie to normalne pytanie to odpowiem na nie z miłą chęcią :-D
Ratched
Amator

Re: Witam

Postprzez palacyk » 2016-07-27, 13:35

Witaj, cześć i czołem!
palacyk
Amator

Re: Witam

Postprzez protas » 2017-07-15, 08:43

Cześć, to i ja się przywitam. Ciesze się, że mogę dołączyć do tej społeczności. Moją ulubioną ligą są rozgrywki w Hiszpanii. Nie mogę się już doczekać nowego sezonu.
protas
Amator

Powrót do Przywitaj się