Auxerre rozgromiło potentata, kontuzja Jelenia

Moderator: Moderator

Auxerre rozgromiło potentata, kontuzja Jelenia

Postprzez kubus_zdw » 2011-05-12, 05:02

[center]
Walczący o utrzymanie we francuskiej ekstraklasie piłkarze Auxerre spisują się świetnie w końcówce sezonu. W środowym meczu 35. kolejki rozgromili u siebie etatowego uczestnika Ligi Mistrzów - Olympique Lyon 4-0.

Obrazek
Cedric Hengbart (w środku) fetuje gola dla Auxerre. /AFP

Gole dla podopiecznych Jeana Fernandeza w starciu z trzecim zespołem Ligue 1 zdobyli Alain Traore (dwa), Dennis Oliech i Cedric Hengbart.

Polscy piłkarze występujący w Auxerre - Ireneusz Jeleń i Dariusz Dudka - wybiegli w podstawowym składzie, ale tylko drugi z nich rozegrał całe spotkanie. Jeleń musiał opuścić boisko już w dziewiątej minucie z powodu kontuzji uda po zderzeniu z rywalem.

Dzięki wygranej piłkarze Auxerre, którzy jeszcze niedawno zajmowali trzecie miejsce od końca (oznaczające degradację), awansowali na dziesiątą pozycję w tabeli.

Pewnie zmierzający po mistrzostwo kraju lider - zespół Lille - już we wtorek wygrał na wyjeździe z Saint Etienne 2-1. Pomocnik gości Ludovic Obraniak nie wystąpił z powodu zawieszenia za faul.

INTERIA.PL/PAP[/center]
Avatar użytkownika
kubus_zdw
Amator
 
Posty: 76
Dołączył(a): 2010-10-30, 20:15
Lokalizacja: Rybnik, Zduńska Wola

Postprzez Damian » 2011-05-12, 10:57

Aż nie można uwierzyć w ten wynik , ale z drugiej szkoda bardzo szkoda Irka , znów kontuzja i spadek formy :-/
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez ChevChelios » 2011-05-12, 11:14

Nie mogę sobie odpuścić tego meczu kurs na Auxerre był 3,25 coś pięknego nie wspominając o handicapie czy pk 11
Avatar użytkownika
ChevChelios
Trzon drużyny
 
Posty: 522
Dołączył(a): 2010-09-28, 20:59
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Postprzez Damian » 2011-05-12, 12:37

OOO ja widziałem nawet powyżej 4.00 :shock:
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39


Powrót do Lique 1

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron