Co oznaczał gest Perquisa?

Moderator: Moderator

Co oznaczał gest Perquisa?

Postprzez szymek » 2012-05-28, 10:56

Co oznaczał gest Perquisa?

Obrazek

PRZEGLĄD PRASY. Damien Perquis, który zwycięskim i jedynym golem w meczu ze Słowacją zamknął usta krytykom opowiada w poniedziałkowym "Fakcie" co oznaczał tajemniczy gest, który wykonał po strzeleniu bramki.

- To dłuższa historia - mówi w poniedziałkowym Fakcie Damien Perquis - większość moich przyjaciół we Francji to Afrykańczycy. Oni mają różne sposoby na odganianie złych mocy, na ochronę przed tymi, którzy źle ci życzą. Kiedy złamałem łokieć Salim, mój wielki przyjaciel jeszcze z dzieciństwa podarował mi specjalną bransoletkę, którą nosiłem na kontuzjowanej ręce. Miała mnie chronić przed nieżyczliwymi ludźmi. Mój gest po golu był właśnie z tym związany. Chciałem pokazać, że źli ludzie nie dali rady mnie "przekląć".

Perquis po strzelonym golu podbiegł do fizjoterapeuty kadry Gregora Zieleznika, chcąc w ten sposób podziękować mu za pomoc i poświęcenie w opiece nad łokciem obrońcy.

sport.pl
Avatar użytkownika
szymek
Trzon drużyny
 
Posty: 662
Dołączył(a): 2011-08-01, 22:07
Lokalizacja: Tarnów/Machowa

Powrót do Pozostałe newsy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron