Tomaszewski: Na Euro będę kibicował duetowi Klose - Podolski

Moderator: Moderator

Tomaszewski: Na Euro będę kibicował duetowi Klose - Podolski

Postprzez szymek » 2012-05-28, 21:13

Tomaszewski: Na Euro będę kibicował duetowi Klose - Podolski

Jan Tomaszewski deklaruje, że podczas Euro 2012 nie będzie wspierał reprezentacji Polski, którą nazwał "kadrą hańby". - Będę kibicował najlepszym. Dla mnie Miroslav Klose i Lukas Podolski to największe futbolowe mózgi - powiedział.


- Mirek Klose to syn Józefa Kloze, przeciwko któremu grałem. On strzelał mi gole. Z kolei Podolski ujął mnie swoim zachowaniem. Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie otwarcie deklaruje, że jest Polakiem. Strzelał Polsce gole, ale się nie cieszył. A w ogóle to ujął mnie, kiedy powiedział, że na koniec kariery chciałby zagrać w Górniku Zabrze. Będę im życzył wszystkiego najlepszego - zaznaczył Tomaszewski.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości odniósł się do kwestii zawieszenia przez władze partii za swoje wypowiedzi. - Dla mnie Jarosław Kaczyński jest wyrocznią. Jeśli uznał, że nie gram za dobrze, to posadził mnie na ławce. Ja tę decyzję przyjmuję z pokorą - powiedział.
>>> Błaszczykowski: Mecz z Grecją będzie dla nas niczym mały finał

- Zdania swojego jednak nie zmienię. Wolę przegrać z honorem, a nie wygrać z "farbowanymi lisami". Ten zespół to zbieranina. Trener i prezes jeździli i namawiali do gry dla Polski. To ma być drużyna narodowa, a nie drużyna Smudy, Laty i zarządu PZPN - podkreślił.


Tomaszewski ocenił także szanse Biało-czerwonych podczas turnieju. - Nie wyobrażam sobie, żebyśmy nie wyszli z grupy. Awans do ćwierćfinału jest obowiązkowy - stwierdził.
Avatar użytkownika
szymek
Trzon drużyny
 
Posty: 662
Dołączył(a): 2011-08-01, 22:07
Lokalizacja: Tarnów/Machowa

Powrót do Pozostałe newsy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron