Afellay: Jestem silniejszy po kontuzji

Moderator: Moderator

Afellay: Jestem silniejszy po kontuzji

Postprzez szymek » 2012-05-29, 14:27

Afellay: Jestem silniejszy po kontuzji

Przed dwoma dniami selekcjoner reprezentacji Holandii, Bert van Marwijk, ogłosił ostateczną listę 23 piłkarzy, którzy znajdą się w kadrze na Euro 2012. Jedną z niespodzianek było umieszczenie w niej kontuzjowanego niemal cały sezon Ibrahima Afellaya.
Ibrahim Afellay jest gotowy na EuroIbrahim Afellay jest gotowy na Euro (fot. skysports.com)

26-latek znalazÅ‚ uznanie w oczach trenera „Oranje”, mimo że wystÄ…piÅ‚ w zaledwie piÄ™ciu meczach minionego sezonu w barwach FC Barcelona. PiÅ‚karz wiÄ™kszość czasu straciÅ‚ na rehabilitacji po naderwaniu wiÄ™zadeÅ‚ w kolanie we wrzeÅ›niu ubiegÅ‚ego roku. Ofensywnie grajÄ…cy zawodnik przyznaÅ‚, że obecnie czuje siÄ™ bardzo dobrze.

– PiÅ‚karz nigdy nie straci czucia piÅ‚ki. Nie sÄ…dzÄ™, że sÄ… rzeczy, których nagle nie jestem w stanie wykonać. Kontuzja uczyniÅ‚a mnie silniejszym fizycznie i psychicznie.

– Po moim powrocie nie trzeba byÅ‚o dÅ‚ugo czekać na dobre samopoczucie. To logiczne, gdy pracujesz z kilkoma najlepszymi piÅ‚karzami na Å›wiecie – wyznaÅ‚ po pierwszym treningu w reprezentacji po rozbracie z piÅ‚kÄ….

Afellay jest przewidziany do gry od poczÄ…tku w jutrzejszym towarzyskim meczu Holandii przeciwko SÅ‚owacji.

igol.pl
Avatar użytkownika
szymek
Trzon drużyny
 
Posty: 662
Dołączył(a): 2011-08-01, 22:07
Lokalizacja: Tarnów/Machowa

Powrót do Pozostałe newsy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron