Szokujące słowa. "Zabiję, jeśli ktoś mnie obrazi na tle

Moderator: Moderator

Szokujące słowa. "Zabiję, jeśli ktoś mnie obrazi na tle

Postprzez szymek » 2012-05-30, 10:30

[center]Szokujące słowa. "Zabiję, jeśli ktoś mnie obrazi na tle rasowym"

Materiał BBC o rasizmie w Polsce i na Ukrainie wywołał burzę. Teraz o swoich doświadczeniach z tym zjawiskiem opowiedział Mario Balotelli. Reprezentant Włoch przyznał, że "zabije, jeśli ktoś go obrazi" i zagroził poważnymi konsekwencjami, jeśli dojdzie do takich sytuacji na Euro 2012.

Obrazek

- Było ich dwóch lub trzech i mieli szczęście, że policja szybko przyjechała. Przysięgam, że dostaliby manto. Naprawdę bym ich zniszczył - opisał sytuację, do jakiej doszło w jednym z barów w Rzymie. - Mam nadzieję, że to się już więcej nie wydarzy, bo jeśli znowu ktoś rzuci we mnie bananem na ulicy, pójdę do więzienia, ponieważ ich zabiję - ostrzegł reprezentant Włoch.


Balotelli musiał już się zmagać z rasizmem ze strony kibiców Juventusu Turyn, których celem stał się kilka lat temu. Piłkarz zadeklarował, że jeśli dojdzie do podobnych incydentów podczas Euro 2012, natychmiast wróci do domu. - Zobaczymy, co się wydarzy podczas mistrzostw Europy. Mam nadzieję, że obejdzie się bez problemów. Naprawdę nie mógłbym sobie z tym poradzić - przyznał.


- Nie zaakceptuję, jeśli to się ponownie stanie. Natychmiast zejdę z boiska i wrócę do domu - zaznaczył. - Mamy 2012 rok i takie zachowania się nie do zaakceptowania - podkreślił.


Wiadomo już, że z powodu obaw o rasizm na Euro 2012 nie pojawią się rodziny dwóch reprezentantów Anglii - Theo Walcotta i Alexa Oxlade-Chamberlaina. Na Ukrainę przyjadą za to bliscy Danny'ego Welbecka, który także znalazł się w kadrze na ten turniej.
[/center]
Avatar użytkownika
szymek
Trzon drużyny
 
Posty: 662
Dołączył(a): 2011-08-01, 22:07
Lokalizacja: Tarnów/Machowa

Powrót do Pozostałe newsy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron