Dramat Wisły, dramat Pareiki

Moderator: Moderator

Dramat Wisły, dramat Pareiki

Postprzez szymek » 2011-08-23, 21:57

Dramat Wisły, dramat Pareiki

Sergei Pareiko w czterech wcześniejszych meczach prezentował wysoką formę. Estoński bramkarz jednak do końca życia zapamięta sytuację z 29. minuty rewanżu z APOEL (1:3). Piłka wyślizgnęła mu się z rąk i wpadła do bramki. W końcówce był bliski zatrzymania strzału Aíltona...

Magazyn Futbol - szukaj w kioskach!
132 strony Twojej pasji!
+ DODATEK: Ligopedia 2011 (jesień)

Sergei Pareiko - 2
We wcześniejszych meczach prezentował się bardzo pewnie. W 29. minucie popełnił fatalny błąd, który kosztował Wisłę utratę gola. Kilka minut później uratował zespół, ale w drugiej połowie i tak znów musiał wyciągać piłkę z siatki. W końcówce spotkania zaliczył kilka udanych interwencji. W 85. minucie piłka po jego ręce wpadła do bramki,

Michael Lamey - 3
Jego stroną szarżował dobrze prezentujący się Gustavo Manduca. Podobnie jak pozostali obrońcy przeplatał dobre zagrania z gorszymi, ale na tle kolegów prezentował się całkiem solidnie. Na początku spotkania próbował także włączać się do akcji ofensywnych.

Kew Jaliens - 2,5
Rozpoczął mecz dobrze - od kilku udanych wybić piłki. Potem jednak miał poważne problemy z zawodnikami APOEL. Nie zdążył za Aíltonem, który strzelił gola na 2:0. Tuż przed 80. minutą heroiczną interwencją zablokował dośrodkowanie w polu karnym. Mecz kosztował go dużo sił na ostatnie dziesięć minut wszedł za niego Marko Jovanović.

Osman Chávez - 2,5
Przez niemal całe spotkanie prezentował się najlepiej spośród obrońców. Dobrze się ustawiał i dzięki warunkom fizycznym wygrywał główkowe pojedynki z rywalami. Nie udało mu się zablokować podania Tričkovskiego, po którym Aílton strzelił na 2:0. W 85. minucie zostawił zbyt dużo miejsca Aíltonowi, który strzelił drugiego gola.

Júnior Díaz - 2,5
Kilka razy nie było go pod polem karnym, kiedy atakował APOEL. Po jednej z takich sytuacji Tričkovski oddał groźny strzał. Reprezentant Kostaryki część swoich win odkupił w 42. minucie, kiedy popisał się skutecznym wślizgiem, ale w drugiej połowie znów zaspał przy akcji, po której padł drugi gol.

Gervasio Núñez - 2,5
Poza jednym niecelnym strzałem nie był zbyt widoczny. Grał twardo, ale podobnie jak koledzy miał problemy z utrzymaniem się przy piłce.

Radosław Sobolewski - 2,5
Jak zwykle włożył w mecz dużo serca. Czasami przemieniał się w piątego obrońcę i wspierał kolegów w defensywie. Niestety nie wszystkie jego podania, które miały rozpoczynać akcje Wisły, były celne. Zszedł z boiska w 58. minucie.

Cezary Wilk - 3
Przez dużą częśc spotkania biegał po boisku i przyglądał się jak rywale rozgrywają piłkę. Dwa razy zażegnał niebezpieczeństwo pod bramkę Pareiki, ale jego gra nie wyglądała dobrze. Wilk znany jest tego, że próbuje swoich sił w ofensywie, co w 71. minucie przyniosło znakomity efekt - w świetnym stylu pokonał Dionisisa Chiotisa po podaniu od Ivicy Ilieva.

Maor Melikson - 2,5
W pierwszej połowie był odcięty od podań i niewiele mógł wskórać. Pod koniec pierwszej części spotkania dostał żółtą kartkę za symulowanie. Aktywny w pierwszych minutach drugiej połowy, ale potem przygasł.

Patryk Małecki - 3
Na początku spotkania był aktywny i raz przedarł się w pole karne APOEL. Potem przy piłce byli głównie rywale i nie miał okazji, żeby zarozić bramce APOEL. Nie potrafił wybić piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Po chwili Pareiko niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki.

Cwetan Genkow - 2,5
W pierwszej połowie bardzo rzadko był przy piłce. W drugiej części gry wreszcie dostał kilka podań, ale nie miał wsparcia w rozgrywaniu akcji. Walczył, ale to było zbyt mało.

Ivica Iliev - 2,5
Wszedł na boisko w 58. minucie za Radosława Sobolewskiego. Niecały kwadrans później znakomicie zagrał do Cezarego Wilka, który strzelił gola, dzięki któremu odżyły nadzieje na awans do Ligi Mistrzów.

Andraž Kirm, Marko Jovanović - grali zbyt krótko, żeby można ich było ocenić
Avatar użytkownika
szymek
Trzon drużyny
 
Posty: 662
Dołączył(a): 2011-08-01, 22:07
Lokalizacja: Tarnów/Machowa

Postprzez szymek » 2011-08-23, 21:57

Jakim cudem mu ta piłka się wymłka z rąk ;/
Avatar użytkownika
szymek
Trzon drużyny
 
Posty: 662
Dołączył(a): 2011-08-01, 22:07
Lokalizacja: Tarnów/Machowa

Postprzez Damian » 2011-08-23, 22:25

Nie mam pojęcia . Początkowo myślałem że może Jaliens wszedł rozpędzony wślizgiem ale powtótrki pokazują że nie :-)
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez piotrekraul1 » 2011-08-23, 22:32

no niestety sergiy zawali okropnie przy tej bramce zresztą na 3-1 też mógł inaczej sie zachowac....


no tak kolejny raz nie dużo nam brakuje ale jednak brakuje.....

gdyby u sb wiślacy zagrali troche lepiej to ja uważam że bylby ten awans...


no ale cóż czekamy na lige europy czekamy na dobrą gre...
Avatar użytkownika
piotrekraul1
Amator
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2011-07-28, 21:52

Postprzez Bartek-r15 » 2011-08-23, 22:36

fuck... mialem zle przeczucie i sie ono potwierdzilo :-)
Bartek-r15
Rezerwowy
 
Posty: 185
Dołączył(a): 2010-09-19, 19:25

Postprzez Damian » 2011-08-23, 22:38

Teraz mozemy tylko gdybać . Wiem jedno - APOEL był lepszy . Może Wiśle zabrakło takiego Ljuboji z Legii . Piłarza z doświadczeniem z wielkich klubów , który grał na najwyzszym poziomie .
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez Bartek-r15 » 2011-08-23, 22:41

bysmoze, ktory dostawilby noge, zastawil sie odpowiednio, a tak...
Bartek-r15
Rezerwowy
 
Posty: 185
Dołączył(a): 2010-09-19, 19:25

Postprzez Damian » 2011-08-23, 22:43

Właśnie o to mi chodzi . Można było cwaniakować jakoś potańczyć przy chorągiewce. Nie wiem czy to coś by dało ale...
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez Bartek-r15 » 2011-08-23, 22:46

No popatrz jak cypryjczycy przedluzali. Strzelili gola w 87 min. minąl moment ja patrze a tu juz 92 minuta! Szkoda naprawde
Bartek-r15
Rezerwowy
 
Posty: 185
Dołączył(a): 2010-09-19, 19:25

Postprzez Damian » 2011-08-23, 22:49

To jeszcze inny motyw . Nie wiem z jakiej parafii doliczył tylko trzy minuty . Mogę się założyć że gdyby było 2-1 to przynajmniej 5 by było doliczone . Inna sprawa , 91. minuta robią zmianę spokojnie minute jak nie dłużej a sędzia nic nie dolicza :-)
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez Bartek-r15 » 2011-08-23, 22:51

Ej no wlasnie. Jest 93 minuta Chiotis wybija pilke i ja liczylem ze jeszcze przedluzy gre. A on mi tu gwizdze. W tym momencie polski świat pilkarski sie zawalil
Bartek-r15
Rezerwowy
 
Posty: 185
Dołączył(a): 2010-09-19, 19:25

Postprzez Damian » 2011-08-23, 22:56

Panie sędzio to był nie fair . Po kiego grzmota macie nalepione te nalepki respect jak sami siebie nie szanujecie ? :-)
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez RakOcz » 2011-08-23, 23:09

Moim zdaniem cała UEFA jest skorumpowana ale to równiez zależy od sedziego bardziej o jego odczucia ludzkie.A co do powyższych uwag to sie zgadzam.W 85 minucie jak jeszcze było 2:1 tak myslałem ze doliczy z 5min moze nawet dłuzęj to sie bezie ciagnąć jeśli w doliczonym czasie gry będa jakies przerwy.A sędzia gwiżdże koniec meczu w 93 minucie.Żałosny typek z tego sedziego.Kiedy Wisła jest poza Liga Mistrzów.
Avatar użytkownika
RakOcz
Trzon drużyny
 
Posty: 961
Dołączył(a): 2010-11-02, 19:10


Powrót do Sezon 2011/2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga woska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron