"Współczuję właścicielowi. To fatum"

Moderator: Moderator

"Współczuję właścicielowi. To fatum"

Postprzez szymek » 2011-08-24, 09:36

"Współczuję właścicielowi. To fatum"

To siódme nieudane podejście Wisły do Ligi Mistrzów. To szczególnie bolesny cios dla Bogusława Cupiała, który od lat marzy o Champions League. - Współczuję właścicielowi. To chyba jakieś fatum... - mówi Futbolnews.pl Maciej Stolarczyk, były gracz mistrza Polski.

- Wiem, jak właściciel bardzo chce, by klub w końcu znalazł się na salonach. Ciągle się nie udaje... - podkreśla zawodnik, który wraz z zespołem Henryka Kasperczaka dotarł do 1/8 finału Pucharu UEFA.. Czego zabrakło Wiśle do odniesienia sukcesu? - Rywal obnażył mankamenty mistrza Polski. Wystarczy spojrzeć na utrzymanie się przy piłce. APOEL pokazał i fizycznie, i piłkarsko, że jest świetną drużyną. Zdominował Wisłę - podkreśla były obrońca mistrza Polski.
Stolarczyk uważa, że Wiśle nie dopisało szczęście, ale... - Szczęściu trzeba umieć pomóc, trzeba je prowokować. Wisła już w poprzednim dwumeczu miała sporo szczęścia. Gdyby Liteks strzelił jako pierwszy gola, mogło się to wszystko potoczyć inaczej... - mówi wprost były zawodnik Wisły.
Stolarczyk przyznaje, że Wisła, mimo że była bardzo blisko gry w Lidze Mistrzów, nie będzie miała wcale łatwo w Lidze Europy. - Zespoły teoretycznie słabsze często zaskakują. Wystarczy przypomnieć Liteks. W teorii wydają się gorsze, ale rzeczywistość może okazać się okrutna... - dodaje były zawodnik krakowian.
Avatar użytkownika
szymek
Trzon drużyny
 
Posty: 662
Dołączył(a): 2011-08-01, 22:07
Lokalizacja: Tarnów/Machowa

Postprzez Damian » 2011-08-24, 10:15

Ja też mu współczuję , my normalni kibice mamy załamkę , a co On ma powiedzieć ? :-)
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez Aghayev » 2011-08-31, 15:05

Daj spokój
Aghayev
Amator
 
Posty: 85
Dołączył(a): 2010-12-13, 21:45


Powrót do Sezon 2011/2012

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron