Radović: Ljuboja posłał mi genialną piłkę!

Moderator: Moderator

Radović : Ljuboja posłał mi genialną piłkę !

Postprzez Damian » 2011-07-29, 10:33

[center]Obrazek
Piłkarze Gaziantepsporu w pierwszym spotkaniu III rundy Ligi Europejskiej oddali aż osiem celnych strzałów na bramkę Legii Warszawa. "Wojskowi" tylko dwa, ale to oni cieszyli się ze zwycięstwa. Jednego gola w pierwszej odsłonie polsko-tureckiej rywalizacji zdobył dla Legii Miroslav Radović. Lider pomocy stołecznego zespołu trafił do siatki w 51. minucie spotkania po ładnej akcji z Danijelem Ljuboją. Nowy nabytek Legii dobrze przyjął piłkę, umiejętnie się zastawił i doskonale podał do Radovicia, który w sytuacji sam na sam pokonał golkipera Gaziantepsporu Zydrunasa Karcemarskasa.

Po spotkaniu "Rado" chwalił swojego rodaka. - Posłał mi genialną piłkę i grzechem byłoby nie wykorzystać takiej sytuacji - skomentował Radović.

Bohater Legii dodał, że w Turcji najbardziej przeszkadzał mu nieznośny upał. - Ale i z tym sobie poradziliśmy - powiedział serbski pomocnik.
[/center]
Źródło : Wp.pl
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez arturr91 » 2011-07-29, 13:11

Rado dobry ale za to Ljubo ładnie tam grał wywalczał rzuty wolne w środkowej części boiska
Avatar użytkownika
arturr91
Rezerwowy
 
Posty: 109
Dołączył(a): 2010-12-11, 19:47

Postprzez Damian » 2011-07-29, 15:48

Jak dla mnie Ljuboja najlepszy zawodnik Legii w tym meczu . Tak jak poprzednik wspomniał dał nam dużo groźnych rzutów wolnych , wygrywał wszystkie piłki powietrzne , nic nie tracił i co najważniejsze zagrał świetną piłkę do Rado .
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39


Powrót do Sezon 2011/2012

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron