Trener Gaziantepsporu: Przegraliśmy z antyfutbolem

Moderator: Moderator

Trener Gaziantepsporu: Przegraliśmy z antyfutbolem

Postprzez szymek » 2011-08-04, 21:52

Trener Gaziantepsporu: Przegraliśmy z antyfutbolem

Tolunay Kafkas był rozczarowany po remisie Gaziantepsporu z Legią Warszawa (0:0), który oznacza, że turecki zespół odpadł z eliminacji Ligi Europy. - Nie przegraliśmy z drużyną piłkarską, ale z antyfutbolem - powiedział szkoleniowiec.

Kafkas miał pretensje o ostrą i niesportową grę zawodników Legii. - Nie znam zawodnika z numerem 25 (Jakub Rzeźniczak - przyp. red.), ale gdy nasz gracz był kontuzjowany, on nie wybijał piłki na aut. Gracze Legii atakowali moich piłkarzy - powiedział szkoleniowiec.
Bardzo odważne zapowiedzi trenera Gaziantepsporu sprawiły, że nie jest on traktowany poważnie przez polskie media. - Niestety nie przeszliśmy dalej. Nic więcej nie mam do powiedzenia. Nie wiem z czego śmieją się polscy dziennikarze - zakończył.
Avatar użytkownika
szymek
Trzon drużyny
 
Posty: 662
Dołączył(a): 2011-08-01, 22:07
Lokalizacja: Tarnów/Machowa

Postprzez Damian » 2011-08-04, 21:55

Ten człowiek to by się nadał do PiS-u jak nic . Takiego debila to jak żyję nie widziałem na ławce trenerskiej . Mądre słowa wypowiedział Żewłakow po meczu :
"Nie znam go za bardzo, ale po jego wypowiedziach przed meczem widać, że szybciej coś powie niż to przemyśli. Dziś najadł się wstydu. "
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39


Powrót do Sezon 2011/2012

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron