Liga Europejska. Aiden McGeady trenuje ze Spartakiem

Moderator: Moderator

Liga Europejska. Aiden McGeady trenuje ze Spartakiem

Postprzez RakOcz » 2011-08-23, 17:15

[center] Obrazek
Pomocnik Spartaka Moskwa Aiden McGeady, który przez 2,5 miesiąca pauzował z powodu kontuzji stawu skokowego, wrócił do treningów z zespołem. W czwartek Spartak zagra w meczu rewanżowym IV rundy kwalifikacji piłkarskiej Ligi Europejskiej z Legią Warszawa. W Warszawie Legia zremisowała ze Spartakiem 2:2.
Piłkarze Spartaka zebrali się w swoim ośrodku w Tarasowce pod Moskwą. Zajęcia prowadził Walerij Karpin. 25-letni McGeady ćwiczył na równi z kolegami z drużyny.
Zdaniem rosyjskich mediów, choć występ 36-krotnego reprezentanta Irlandii przeciwko Legii jest możliwy, to jednak bardziej prawdopodobne wydaje się, że wybiegnie on na boisko dopiero w niedzielę, 28 sierpnia, w derbowym meczu z CSKA Moskwa.

- Bardzo stęskniłem się za grą. Wszelako wszystko będzie zależeć od stopnia mojej gotowości. Ostatnie słowo należeć będzie do trenera - oświadczył McGeady przed wtorkowymi zajęciami.

Irlandczyk broni barw Spartaka od sierpnia 2010 roku. Do moskiewskiego klubu przeszedł z Celticu Glasgow. Spartak, którego sponsorem jest koncern naftowy Łukoil, zapłacił za niego 12 mln euro.

W środę podopieczni Karpina też będą trenować w Tarasowce. Zajęcia rozpoczną się o godz. 18.00 czasu moskiewskiego (16.00 czasu polskiego).

Natomiast Legia odbędzie trening na sztucznej murawie stadionu Łużniki w porze czwartkowego meczu, tj. o godz. 19.00 (17.00).

Zainteresowanie spotkaniem w Moskwie jest umiarkowane. Sprzedano dotąd tylko 13 tys. biletów. Stadion może pomieścić 81 tys. widzów.
[/center]
Źródło: sport.pl
Avatar użytkownika
RakOcz
Trzon drużyny
 
Posty: 961
Dołączył(a): 2010-11-02, 19:10

Powrót do Sezon 2011/2012

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga woska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron