Rosjanie wściekli, nie mogę się pogodzić z porażką!

Moderator: Moderator

Rosjanie wściekli , nie mogę się pogodzić z porażką !

Postprzez Damian » 2011-08-25, 21:15

[center]Obrazek
Rosyjscy kibice są wyraźnie sfrustrowani porażką Spartaka z Legią w rewanżowym meczu Ligi Europejskiej pomiędzy Spartakiem Moskwa, a Legią Warszawa. Niektóre komentarze na forach rosyjskich portali sportowych są absolutnie wymowne. - Takiego wstydu jeszcze nie było w historii rosyjskiego futbolu - wyraźnie przegina "soloddemiurg". "Jeżeli teraz Karpin nie odejdzie, to będzie to wielka kompromitacja" - dodaje "buty raging". "Nie wiem co powiedzieć, jestem fanem Spartaka od 14 lat, brakuje mi słów. Po co oni kupili za tyle pieniędzy Emenike, on nic nie umie. To hańba!" - wtóruje neo84.

Na jakość gry Spartaka narzekają niemal wszyscy kibice tego klubu. "Wczoraj jeden starszy kolega, który chodzi na Spartaka od 29 lat powiedział mi, że tak słabo to oni nie grali odkąd pamięta, i że jutro Legia ich rozjedzie. Zaśmiałem się z niego, a okazało się, że miał rację. Mam poczucie beznadziei po tym meczu, wręcz depresję" - pisze w grobowym tonie "comradvetal".

Cięgi zbiera Walery Karpin, trener moskiewskiego zespołu. "Nie gnoj już siebie i nas. Jeżeli masz honor, odejdź!" - doradza mu Wawim. "wstyd dla całej Rosji" - oświadcza Dmitrij Simdanow.

Polskie komentarze są zgoła inne, media cieszą się z awansu i świetnej, ambitnej postawy Legii. Wydaje się, że to dobrze, że wreszcie to my mamy okazję się cieszyć.
[/center]
Źródło : Wp.pl
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez eXtrema » 2011-08-25, 21:35

Czyżby szykował się Finał Ligi Europejskiej Wisła Kraków - Legia Warszawa? :-P :-D
Sale el Madrid a luchar,
sale el Madrid a ganar.
Avatar użytkownika
eXtrema
Rezerwowy
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2011-04-21, 14:54
Lokalizacja: Za siedmioma górami...

Postprzez Damian » 2011-08-25, 21:44

Haha , nie ma nic przeciwko temu , tylko po raz pierwszy w życiu będę przeciw polskiej drużynie w europejskich pucharach haha :-D
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez ChevChelios » 2011-08-26, 23:35

I Wisełka i Legia nie trafiły najgorzej w losowaniu także szanse mają na wyjście z grup.
Avatar użytkownika
ChevChelios
Trzon drużyny
 
Posty: 522
Dołączył(a): 2010-09-28, 20:59
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Postprzez Aghayev » 2011-08-31, 15:06

Szacunek Legia
Aghayev
Amator
 
Posty: 85
Dołączył(a): 2010-12-13, 21:45


Powrót do Sezon 2011/2012

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron