Mecz finałowy

Napisane:
2012-03-10, 12:34
przez numberfive
Kto zagra w meczu finałowym? Wiem, że na pewno będzie to Barcelona... a drugi zespół? Kogo obstawiacie?

Napisane:
2012-03-10, 23:34
przez umbro122
Zależy od losowania :) Ciekawe jaka będzie drabinka.