WÅ‚oska prasa: Mediolan tonie we Å‚zach!

Moderator: Moderator

WÅ‚oska prasa : Mediolan tonie we Å‚zach !

Postprzez Damian » 2011-03-10, 17:05

[center]Obrazek
"Mediolan w łzach" - napisał "Tuttosport", "Bye Bye Milan - lepsi są poza burtą" - oceniła "Gazzetta dello Sport". Włochy opłakują niespodziewaną porażkę zespołu Massimiliano Allegriego z Tottenhamem Hotspurs w 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów. Anglicy po wygranym meczu w Mediolanie 1:0 byli w uprzywilejowanej sytuacji. W rewanżu nastawili się przede wszystkim na defensywę, a piłkarze Milanu nie potrafili znaleźć recepty na oszukanie bramkarza gospodarzy. Remis 0:0 dał awans Tottenhamowi, debiutantowi w rozgrywkach LM. Odpadł natomiast siedmiokrotny jej zwycięzca.

"Cały Milan płacze" - napisał "Tuttosport", a na zdjęciu przedstawił załzawionych zawodników włoskiej ekipy. Nawet przed kamerą telewizyjną piłkarze nie potrafili skryć emocji. Holender surinamskiego pochodzenia Clarence Seedorf po podejściu do dziennikarza nie wytrzymał i zaczął płakać. Po chwili przeprosił i uciekł do szatni.

Na duchu próbował podtrzymać ich szkoleniowiec. - Zasłużyliśmy na coś więcej. Jestem dumny ze swoich zawodników - powiedział Allegri.

Po porażce w LM Milan chce się skoncentrować na krajowych rozgrywkach. - Teraz wygramy mistrzostwo Włoch - obiecał kibicom brazylijski napastnik Pato. W Serie A Milan radzi sobie bardzo dobrze. Dziesięć kolejek przed końcem są liderem z pięciopunktową przewagą nad miejscowym rywalem Interem.

Całkowicie inne nastroje panowały w Londynie. - To, co do tej pory osiągnęliśmy jest już spełnieniem najskrytszych oczekiwań. Gdyby dwa lata temu ktoś mi powiedział, że z zespołem awansujemy do 1/4 finału LM, pomyślałbym, że zwariował - przyznał trener "Kogutów" Harry Redknapp.
[/center]
Źródło : Wp.pl
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Powrót do Sezon 2010/2011

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron