Messi: Niech wygra Real

Moderator: Moderator

Messi: Niech wygra Real

Postprzez ByQ » 2011-03-16, 16:15

[center]Obrazek [/center]

[center]Leo Messi wypowiedział się dzisiaj na temat rewanżu Realu Madryt z Lyonem. - Niech wygra Real i przejdzie dalej, chociaż niech idzie inną drogą. Nie chcę trafić na nich w ćwierćfinale - stwierdził Argentyńczyk. - My, Real i Chelsea jesteśmy największymi faworytami Ligi Mistrzów. Wygrana z Arsenalem dała nam wielką siłę, ponieważ to był bardzo trudny dwumecz. Dalsza gra w Champions League jest dla nas bardzo ważna.

- Przewaga w Lidze? Nie wiem czy przed Gran Derbi to będzie kluczowe, ale lepiej pojechać do Madrytu z pięcioma punktami przewagi niż bez nich. To ważna przewaga. Pięć punktów wnosi spokój. Na Bernabéu będą musieli szukać zwycięstwa, wygrać, a my po prostu się z tym zmierzyć.

- Sprawa dopingu? Odcinamy się od tego. Nie przejmujemy się tym, co się mówi. Poświęcamy się pracy, idziemy dalej w ten sam sposób. Nie wiem dlaczego ktoś powiedział coś takiego, ale nie myślimy o tym, by wchodzić z nim w polemikę, koncentrujemy się na grze - zakończył Argentyńczyk.

[/center]
Avatar użytkownika
ByQ
Legenda drużyny
 
Posty: 1068
Dołączył(a): 2010-09-19, 16:08

Postprzez Damian » 2011-03-16, 16:25

Ciekawe tylko ile jest prawdy w tej jego wypowiedzi a ile polizywania siÄ™ dziennikarzÄ… :-|
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39


Powrót do Sezon 2010/2011

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron