Ferguson: dostaliśmy od Barcy lanie

Moderator: Moderator

Ferguson: dostaliśmy od Barcy lanie

Postprzez eXtrema » 2011-05-29, 13:42

[center]Obrazek[/center]
Wygląda na to, że sir Alex Ferguson szybko zdołał poradzić sobie z porażką Manchesteru United w finale Ligi Mistrzów. FC Barcelona była bezsprzecznie lepsza od "Czerwonych Diabłów". Klasę i kunszt rywala docenił Ferguson. Określił Barcę jako najlepszy zespół, z jakim kiedykolwiek miał do czynienia. - Dostaliśmy lanie - stwierdził.

Jak podkreśla angielski "The Sun" tegoroczny finał LM (Barcelona wygrała z Man Utd 3:1) był bardzo jednostronnym widowiskiem. "Barcelona potwierdziła na Wembley, że w tym momencie jest drużyną nietykalną" - skomentowali brytyjscy dziennikarze.

Ferguson w zasadzie się z tym zgodził. Podkreślił, że jego zespół przegrał po walce z najlepszymi na świecie. - Spodziewałem się, że pójdzie nam lepiej, jednak okazało się, że obecna Barcelona to najlepsza drużyna, z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia. Są obecnie na samym szczycie. Nie mamy się czego wstydzić, pogodziłem się z tym - stwierdził menedżer "Czerwonych Diabłów".

Sir Alex nie wstydzi się za swoją drużynę, żałuje tylko, że Manchesterowi nie udało się lepiej zaprezentować w drugiej części spotkania.

- Czasami na naszej drodze staje dużo lepsza drużyna i tak właśnie było tej nocy - ocenia "Fergie".

Obrazek
Sale el Madrid a luchar,
sale el Madrid a ganar.
Avatar użytkownika
eXtrema
Rezerwowy
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2011-04-21, 14:54
Lokalizacja: Za siedmioma górami...

Powrót do Sezon 2010/2011

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron