Rudnevs: Dla nas śnieg i mróz to nie problem!

Moderator: Moderator

Rudnevs: Dla nas śnieg i mróz to nie problem !

Postprzez Damian » 2011-02-18, 10:06

[center]Obrazek
- Spodziewaliśmy się, że Sporting Braga będzie bardzo groźnym rywalem i to się potwierdziło. Mecz był niezwykle trudny, a pogoda wybitnie nie pomagała nam w tworzeniu sytuacji podbramkowych - powiedział po czwartkowym meczu 1/16 finału Ligi Europy napastnik Lecha Poznań Artjoms Rudnevs.
- Zagraliśmy dwie różne połowy. W pierwszej Braga była bardzo agresywna w obronie, więc mieliśmy z nimi problemy. Druga odsłona meczu wyglądała już znacznie lepiej. Najważniejsze, że wygraliśmy. Z tego powodu jesteśmy bardzo szczęśliwi - wyznaje zawodnik "Kolejorza".

Łotewskiemu napastnikowi nie przeszkadzał fakt, że mecz rozgrywany był przy ujemnej tempetraturze i na boisku pokrytym śniegiem.

- Te warunki atmosferyczne bardzo nam pomogły. Było dokładnie tak, jak w meczu z Juventusem. Dla nas - w przeciwieństwie do naszych rywali - śnieg i mróz to żaden problem. Lech Poznań lubi taką pogodę, ona przynosi nam szczęście - twierdzi snajper mistrzów Polski.

W 72. minucie czwartkowego meczu Łotysz zdobył jedynego gola, zapewniając swojemu zespołowi zwycięstwo.

- Przede wszystkim muszę podziękować za cudowne podanie Siergiejowi Kriwcowi, z którym bardzo dobrze mi się współpracuje. Bez tego zagrania nie byłoby zwycięstwa. Mieliśmy tylko jedną znakomitą okazję do strzelenia gola i wykorzystaliśmy ją. Uderzyłem dokładnie tak, jak chciałem - zapewnia 22-letni napastnik.

Czwartkowy gol był jego piątym trafieniem w obecnym sezonie Ligi Europy.

- Bardzo się z tego cieszę. Już przed rozpoczęciem rundy spisywałem się nieźle. Teraz czuję, że jest ze mną coraz lepiej. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach zaprezentuję taką samą formę i dalej będę mógł pomagać drużynie - liczy bohater czwartkowego meczu.

Zwycięzca dwumeczu Sporting Braga - Lech Poznań w 1/8 finału LE zmierzy się ze zwycięzcą pary Sparta Praga - Liverpool. Na razie Rudnevs nie myśli jednak o tym etapie rozgrywek.

- Za tydzień czeka nas mecz rewanżowy z Bragą i myślę głównie o tym spotkaniu, a nie o Liverpoolu czy Sparcie. Mogę jednak zapewnić, że fizycznie i psychicznie jesteśmy gotowi do gry z najlepszymi - przekonuje.
[/center]
Źródło : Wp.pl
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez Waniak » 2011-02-18, 13:20

Nie długo śnieg zostanie naszym atutem i specjalnie będziemy sztucznym sniegem murawę sypać :roll:
Avatar użytkownika
Waniak
Rezerwowy
 
Posty: 223
Dołączył(a): 2010-10-25, 18:22
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez selassie » 2011-02-18, 17:27

Dobrze, że Arboledzie to nie przeszkadza :D
<b>ManUtd.com.pl</b> - Zapraszam!
Avatar użytkownika
selassie
Zawodnik podstawowy
 
Posty: 267
Dołączył(a): 2011-02-06, 21:16
Lokalizacja: Wyszków

Postprzez Waniak » 2011-02-18, 23:45

selassie napisał(a):Dobrze, że Arboledzie to nie przeszkadza :D


Jakiś podtekst rasistowski ? :-> Słowa kluczowe : Arboleda, Śnieg haha
Avatar użytkownika
Waniak
Rezerwowy
 
Posty: 223
Dołączył(a): 2010-10-25, 18:22
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez ChevChelios » 2011-02-18, 23:46

WHITE POWER !
Avatar użytkownika
ChevChelios
Trzon drużyny
 
Posty: 522
Dołączył(a): 2010-09-28, 20:59
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Postprzez selassie » 2011-02-18, 23:58

Haha co Ty, widziałem kiedyś w Kolumbii śnieg? On nie jest przystosowany do takich warunków ;p
<b>ManUtd.com.pl</b> - Zapraszam!
Avatar użytkownika
selassie
Zawodnik podstawowy
 
Posty: 267
Dołączył(a): 2011-02-06, 21:16
Lokalizacja: Wyszków

Postprzez Waniak » 2011-02-19, 00:06

Wiem wiem o co chodziło :) "jajca" sobie robie ;p
Avatar użytkownika
Waniak
Rezerwowy
 
Posty: 223
Dołączył(a): 2010-10-25, 18:22
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Sezon 2010/2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga woska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron