Kikut: Czujemy duży niedosyt po tym meczu .

Moderator: Moderator

Kikut : Czujemy duży niedosyt po tym meczu .

Postprzez Damian » 2011-02-25, 12:11

[center]Obrazek
- Możemy mieć pretensje tylko do siebie. Nie zagraliśmy dojrzałej piłki i daliśmy sobie strzelić dwie bramki po prostych błędach. Braga była dzisiaj jak najbardziej do ogrania dlatego czujemy duży niedosyt, że nie wykorzystaliśmy okazji do awansu. Teraz trzeba wyciągnąć wnioski z tego meczu - powiedział po meczu z SC Braga obrońca Lecha, Marcin Kikut. Piłkarz odniósł się także do zarzutów źle dobranej taktyki przez trenera Bakero i do osłabienia zespołu po faulu na zawodniku Bragi.

- Co do taktyki to takie były założenia trenera na ten mecz. Plan był dobrze nakreślony, ale nie wiem czy dobrze go wykonaliśmy. Widoczna była różnica techniczna pomiędzy nami, a zawodnikami Bragi. Zostawialiśmy Portugalczykom za dużo pola gry.Poza tym gracze Bragi byli bardziej dynamiczni, a my ustępowaliśmy im w tym elemencie gry. Byłem zaskoczony czerwoną kartką. Nie był to faul na "czerwien", a sędzia zbyt pochopnie wyrzucił mnie z boiska - zakończył wypowiedź Kikut
[/center]
Źródło : Wp.pl
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Powrót do Sezon 2010/2011

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron