Liga Europy. Trener Bragi odejdzie po zdobyciu trofeum

Moderator: Moderator

Liga Europy. Trener Bragi odejdzie po zdobyciu trofeum

Postprzez RakOcz » 2011-05-11, 15:24

[center] Obrazek
Domingos Paciencia, trener Sportingu Braga, zapowiedział, że po zdobyciu pucharu piłkarskiej Ligi Europejskiej odejdzie z klubu. Jego zespół 18 maja w finale zmierzy się w Dublinie z FC Porto. Będzie to możliwe dzięki wyeliminowaniu w 1/16 finału mistrza Polska - Lecha Poznań
- Podjąłem już decyzję o swojej przyszłości w Bradze. Kibice na pewno zrozumieją mnie. Zawsze byłem z nimi uczciwy i konsekwentny. Oni mi wybaczą moje odejście - powiedział szkoleniowiec portugalskiego klubu.

Paciencia doprowadził w tym sezonie Bragę do największych sukcesów w historii klubu. W rozgrywkach krajowej eekstraklasy zajęli drugie miejsce i awansowali do finału Ligi Europejskiej, po drodze eliminując m.in. Lecha Poznań, Liverpool i Benfikę Lizbona.
We wtorek niektóre media przekazały informację, że trener Sportingu przedłużył o kolejne dwa lata kontrakt z klubem. Szkoleniowiec jednak dementuje te pogłoski.

42-letni Paciencia przyznał: - Finał LE będzie meczem mojego życia, bo nie występuje w roli faworyta, a zmierzymy się z ekipą z własnego podwórka. Ale mam nadzieję, że kibice będą po naszej stronie. To tak jak w filmach, kiedy mali ludzie próbują pokonać tych większych. Z reguły dopinguje się tym słabszym. Zdajemy sobie jednak sprawę, że walczyć będziemy z drużyną, która może pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem na europejskich boiskach.
[/center]
Źródło: sport.pl
Avatar użytkownika
RakOcz
Trzon drużyny
 
Posty: 961
Dołączył(a): 2010-11-02, 19:10

Postprzez Damian » 2011-05-11, 15:32

Dziwna deklaracja , wygywając puchar odchodzi tak jakby to był jakiś wielki trener .
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39


Powrót do Sezon 2010/2011

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron