Zaskakujący transfer Wisły Kraków!

Moderator: Moderator

Zaskakujący transfer Wisły Kraków !

Postprzez Damian » 2010-09-23, 19:57

[center]Obrazek
Serge Branco związał się kontraktem z Wisłą Kraków - poinformowała oficjalna strona klubu. Kameruńczyk będzie piłkarzem "Białej Gwiazdy" co najmniej przez rok. - Jestem szczęśliwy, ponieważ podpisałem dziś kontrakt z Wisłą. Od kilku dni rozmawialiśmy o umowie, przeszedłem testy medyczne. Jestem zadowolony, gdyż będę mógł grać i walczyć z drużyną o zwycięstwa - powiedział Branco, cytowany przez "wisla.krakow.pl".
Zanim jednak nowy nabytek Wisły bedzie mógł pomóc kolegom z drużyny, do Krakowa musi dotrzeć jego certyfikat. - Muszę czekać, a osoby, które są odpowiedzialne za formalności, na pewno się tym zajmą - skomentował Kameruńczyk z francuskim paszportem, mogący występować zarówno w pomocy jak i w obronie.
Branco ma 29 lat. Ostatnio grał w barwach greckiego Levadiakosu, w którym rozegrał 18 meczów. Wcześniej był zawodnikiem klubów niemieckich (Eintracht Frankfurt, VfB Stuttgart, MSV Duisburg), angielskich (Leeds United, Queen's Park Rangers FC), a także rosyjskich (Szynnik Jarosławl i Krylję Sowietow Samara).
Afrykańczyk wystąpił 12 razy w seniorskiej reprezentacji Kamerunu. Z kolei z młodzieżową drużyną swojego kraju zdobył w 2000 roku złoty medal olimpijski. W finale "Nieposkromione Lwy" pokonały Hiszpanię 5:3 w karnych. W regulaminowym czasie było 2:2. [/center]

Źródło : Wp.pl
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Powrót do Ekstraklasa

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron