Dramatyczna kontuzja bramkarza GKP! Zobacz zdjęcia

Moderator: Moderator

Dramatyczna kontuzja bramkarza GKP ! Zobacz zdjęcia

Postprzez Damian » 2010-10-24, 16:07

[center]Obrazek
Dramat w meczu Piasta z GKP. Bramkarz gorzowian Sławomir Janicki w fatalny sposób złamał sobie nogę. - Nawet tam nie podchodziłem, żeby nie zemdleć - mówił załamany Artur Andruszczak, kapitan GKP. Dochodziła 30 minuta meczu, który rozgrywano na stadionie w Wodzisławiu, kiedy doszło do dramatycznego wydarzenia. W niegroźnej wydawałoby się sytuacji Janicki wybiegł z bramki i pewnie uprzedził nacierającego na jego bramkę Maycona.

Niestety, golkiper GKP tak fatalnie stanął na lewej nodze, że korki zostały mu w murawie, a cały ciężar ciała sprawił, że stopa wygięła się w nienaturalny sposób. Będący najbliżej całej sytuacji Brazylijczyk Maycon od razu zaczął machać w kierunku masażystów, a znajdujący się tuż za linią końcową boiska fotoreporterzy łapali się za głowy. Janicki doznał otwartego złamania nogi, a staw skokowy kompletnie się wykręcił...

- Noga została przekręcona, kiedy Sławek całym ciężarem stanął na niej. To był dramatyczny moment. Jak wiele lat gram w piłkę, to nie widziałem jeszcze takiej kontuzji. Cała ta sytuacja rozkleiła zespół - komentował po meczu doświadczony Andruszczak.

- Od razu przypomniała mi się kontuzja Eduardo z Arsenalu. Koszmarnie to wszystko wyglądało. Bramkarzowi GKP życzymy szybkiego powrotu do zdrowia - mówił z kolei Jakub Biskup (27 l.), pomocnik Piasta.

Przerwa w meczu trwała siedem minut. Karetka od razu zabrała Janickiego do szpitala w Wodzisławiu. Na szczęście po meczu, z unieruchomioną nogą, dołączył do reszty kolegów. Rozbity fatalną kontuzją swojego bramkarza zespół GKP szybko dał sobie strzelić gole. Nie mogło zresztą być inaczej, bo w bramce stał nastoletni debiutant Bogusz Talarczyk (19 l.). - Po urazie Sławka wszystko się w naszej grze posypało, bo to kluczowy zawodnik zespołu. Ta kontuzja nie wyglądała apetycznie - podkreślał Krzysztof Pawlak (52 l.), trener GKP. Piast do przerwy strzelił dwa gole, a kolejne trzy dołożył po przerwie. Dzięki swojej rekordowej wygranej gliwiczanie mocno odrobili straty do wicelidera I ligi Podbeskidzia. Bielszczanie niespodziewanie przegrali bowiem na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 0:1. W czwartek trzy punkty pewnie zainkasował lider ŁKS Łódź.
Obrazek
[/center]

Źródło : Wp.pl
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez cinekgda » 2010-10-24, 17:42

Za szybko to on nie wróci do gry po mojemu to koniec kariery z taką kontuzją się wiąże .
cinekgda
 


Powrót do 1. Liga

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga woska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron