1.liga: Sensacyjny remis KSZO z ŁKS-em

Moderator: Moderator

1.liga: Sensacyjny remis KSZO z ŁKS-em

Postprzez kubus_zdw » 2010-11-13, 21:29

Lider piłkarskiej pierwszej ligi ŁKS Łódź zremisował w meczu 16. kolejki z zamykającym do tej pory tabelę KSZO Ostrowiec Św. 0-0. Mimo to utrzymał trzypunktową przewagę nad Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Wynik z Łodzi z kilku powodów można uznać za sensację. ŁKS wygrał dziewięć poprzednich spotkań, a przed własną publicznością kompletu punktów nie wywalczył po raz ostatni 13 sierpnia. Z kolei KSZO na obcych boiskach zdobył wcześniej dwa punkty w siedmiu meczach.

Z potknięcia lidera nie skorzystało Podbeskidzie Bielsko-Biała, które zremisowało w Gorzowie Wlkp. z GKP 1-1. Bliżsi zwycięstwa byli gospodarze, którzy po golu Emila Drozdowicza prowadzili do 86. minuty. Wtedy wyrównał Słowak Robert Demjan. Obaj strzelcy trafili po raz ósmy w sezonie.

Prowadzący duet goni Piast Gliwice. Spadkowicz z ekstraklasy pokonał w sobotę w Polkowicach Górnika 3-1 i zbliżył się do lidera na sześć punktów. Zespół trenera Marcina Brosza wygrał pięć z ostatnich sześciu meczów.

Z kolei po raz trzeci z rzędu zwyciężył Ruch Radzionków. Cidry wygrały na własnym stadionie z Górnikiem Łęczna 3-1, choć straciły bramkę już w trzeciej minucie. W Radzionkowie jeszcze w tym sezonie nikt nie wygrał.

Zmiana trenera nie odmieniła piłkarzy Pogoni Szczecin, których słaba postawa to jedno z największych rozczarowań sezonu. Artur Płatek zastąpił Macieja Stolarczyka, ale Portowcy ulegli w Wodzisławiu Odrze 0-2. Miejscowi protestowali przeciw słabej kondycji finansowej klubu - wyszli na boisko z kilkuminutowym opóźnieniem ubrani w koszulki z napisem "Gramy za darmo, tylko dla kibiców".

Trzy pozostałe mecze 16. kolejki w niedzielę. Najciekawiej zapowiada się spotkanie znajdującego się w strefie spadkowej GKS Katowice z Flotą Świnoujście.

Źródło;www.interia.pl
Avatar użytkownika
kubus_zdw
Amator
 
Posty: 76
Dołączył(a): 2010-10-30, 20:15
Lokalizacja: Rybnik, Zduńska Wola

Postprzez Damian » 2010-11-13, 21:34

No szczerze mówiąc to bardzo zdziwiony jestem takim wynikiem . Spodziewałem się spokojnego zwycięstwa ŁKS-u :-/
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez cinekgda » 2010-11-14, 17:54

Ja również spodziewałem się że ŁKS wygra z 2 : 0
Avatar użytkownika
cinekgda
Zawodnik podstawowy
 
Posty: 307
Dołączył(a): 2010-11-07, 19:04
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do 1. Liga

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga woska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron