Mourinho nie chce zimą żadnego transferu!

Moderator: Moderator

Mourinho nie chce zimą żadnego transferu !

Postprzez Damian » 2010-10-14, 20:34

[center]Obrazek
Jose Mourinho nie zamierza ściągać nowych piłkarzy do Realu Madryt w zimowym okienku transferowym. Portugalski szkoleniowiec uważa, że ma kompletną drużynę.
- Dysponuję wspaniałym zespołem złożonym z zawodników, do których mam zaufanie. Nie chcę żadnego nowego piłkarza podczas zimowego okresu transferowego - powiedział Mourinho, cytowany na stronie internetowej Realu Madryt.

- Jestem pewny, że dyrektor generalny Jorge Valdano i prezes Florentino Perez - powtórzą dokładnie to samo. Dla Realu Madryt rynek transferowy jest zamknięty, chyba że zdarzy się coś nadzwyczajnego - dodał portugalski szkoleniowiec.
Według hiszpańskich mediów, Mourinho rozważał pozyskanie ofensywnego pomocnika.
[/center]


Źródło : Sport.pl
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez Bastek94 » 2010-10-24, 16:47

Nie dziwne, gdyż i podczas 2 sezonów real przemeblował praktycznie cały skład, czy wyjda na tym na dobre ? zobaczymy narazie zapowiada sie nieźle
Bastek94
Amator
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2010-10-24, 16:20

Postprzez cinekgda » 2010-10-24, 17:40

Po co zmieniać jak i tak ekipa dobra jest , dobrze grają to zmiany nie są potrzebne : )
cinekgda
 

Postprzez ChevChelios » 2010-10-24, 19:53

Ewentualnie jakiś ciekawszy napastnik za Benzemę bo on coś tam nie za bardzo pasuje do tego kolektywu.Ja osobiście widziałbym tam Fernando Llorente. :)
Avatar użytkownika
ChevChelios
Trzon drużyny
 
Posty: 522
Dołączył(a): 2010-09-28, 20:59
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk


Powrót do Primera Division

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron