Alexis Sanchez niezadowolony z porównań do Cristiano Ronaldo

Moderator: Moderator

Alexis Sanchez niezadowolony z porównań do Cristiano Ronaldo

Postprzez RakOcz » 2011-07-24, 17:08

[center] Obrazek
Nowy nabytek Barcelony, Alexis Sanchez poprosił dziennikarzy oraz kibiców, aby nie porównywali go do gwiazdora Realu Madryt, Cristiano Ronaldo. - Jesteśmy zupełnie inni, mam własny styl - stwierdził Chilijczyk.

Sanchez trafił na Camp Nou za 26 milionów euro. Przez hiszpańską prasę został obwołany "Cristiano Ronaldo Barcelony". - Będę pracował na własne nazwisko. Chce być Alexisem Sanchezem, nie Ronaldo. Jestem dumny z faktu bycia częścią najlepszej drużyny na świecie - przyznał Sanchez na łamach hiszpańskiej gazety "AS".

- Ludzie porównują mnie do Cristiano, tymczasem jesteśmy różni. Mam swój własny styl i chciałbym zaprezentować moje umiejętności w barwach Dumy Katalonii. Prawda jest taka, że na razie myślę o jak najlepszej adaptacji w grupie. Jestem dumy z gry u boku najlepszego piłkarza na świecie, Lionela Messiego. Poza tym przyznam, że nie spodziewałem się, że kiedyś jakiś Chilijczyk zagra w barwach Barcelony - podsumował Sanchez.
[/center]
Źródło: onet.pl
Avatar użytkownika
RakOcz
Trzon drużyny
 
Posty: 961
Dołączył(a): 2010-11-02, 19:10

Powrót do Primera Division

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron