Kaka zdecydował się pozostać w Realu Madryt

Moderator: Moderator

Kaka zdecydował się pozostać w Realu Madryt

Postprzez RakOcz » 2011-07-24, 17:09

[center] Obrazek
Brazylijczyk Kaka wyznał, że nie zamierza opuszczać Realu Madryt szczególnie, że jego zatrzymaniem bardzo mocno zainteresowany jest trener Jose Mourinho. - Portugalczyk bardzo chce, abym pozostał. Będę silnym punktem drużyny - obiecał reprezentant Canarinhos.

- Zawsze marzyłem o triumfie w tych barwach. Moi przyjaciele pomagali mi w trudnych chwilach. Wiedziałem, że będą spekulacje dotyczące mego odejścia, lecz rozmawiałem o tym z trenerem i innymi ludźmi w klubie i wszystko zostało ustalone. Mourinho powiedział, że będzie mnie potrzebował - wyjawił Kaka.

- Mourinho poprosił mnie, abym cieszył się futbolem. Mam zamiar postępować w ten właśnie sposób - podsumował Brazylijczyk na łamach dziennika "Marca".
[/center]
Źródło: onet.pl
Avatar użytkownika
RakOcz
Trzon drużyny
 
Posty: 961
Dołączył(a): 2010-11-02, 19:10

Postprzez Damian » 2011-07-24, 17:13

I myślę że to jest świetny ruch . Po pierwsze ze strony Kaki , a po drugie ze strony klubu . Teraz kiedy kontuzję ma już z głowy mam nadzieję ze wróci do dawnej formy i da jeszcze dużo radości kibicom Realu !
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez arturr91 » 2011-07-25, 20:26

zmarnował się chłopak
Avatar użytkownika
arturr91
Rezerwowy
 
Posty: 109
Dołączył(a): 2010-12-11, 19:47

Postprzez Damian » 2011-07-25, 20:50

Ale na pewno zmarnował się bardziej przez kontuzję aniżeli przez to że nie grał w Realu , myślę jednak że teraz kiedy problemy ze zdrowiem ma za sobą będzie już tylko lepiej ;-)
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39


Powrót do Primera Division

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron