Perotti: Myślę, że możemy oczekiwać wielkich rzeczy od Sevil

Moderator: Moderator

Perotti: Myślę, że możemy oczekiwać wielkich rzeczy od Sevil

Postprzez ByQ » 2011-07-25, 21:27

[center]Obrazek [/center][center]Skrzydłowy Sevilli Diego Perotti uważa, że jego klub może się spisać znacznie lepiej w nadchodzącym sezonie, pod wodzą nowego trenera Marcelino Garcii Torala.

Perotti doznał kontruzji podczas meczu z Realem Sociedad, która trwała aż do końca sezonu. Oczekuje się, że zawodnik wznowi pełny trening w przyszłym tygodniu. Obecnie Diego niecierpliwie oczekuje nowego okresu, od którego oczekuje wiele.

"Wiemy co znaczy mierzyć się przeciwko silniejszym drużynom jak Real Madryt czy Barcelona. Dołączyłem do grupy trochę później, ale byłem w kontakcie z zespołem każdego dnia. Jesteśmy bardzo podekscytowani nowym sezonem."

"Mamy bardzo dobry, młody skład. Myślę, że możemy oczekiwać wielkich rzeczy od Sevilli w tym roku."

Perotti przyznał też, że w ostatnim sezonie obrona popełniła wiele błędów i zespół podejmie wspólny wysiłek w najbliższym sezonie, by poprawić swój defensywny rekord, rozkłądając obowiązki związane z obroną także na resztę piłkarzy.[/center]
Avatar użytkownika
ByQ
Legenda drużyny
 
Posty: 1068
Dołączył(a): 2010-09-19, 16:08

Postprzez Damian » 2011-07-25, 21:34

Sevilla powinna znajdować się w pierwszej piątce tabeli , a tak się nie stało w poprzednim sezonie , więc zgadzam sie z tym co mówi Perotti .
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez arturr91 » 2011-07-26, 21:14

w poprzednim sezonie to grali syf i mogli spaść z ligi taka gra :roll:
Avatar użytkownika
arturr91
Rezerwowy
 
Posty: 109
Dołączył(a): 2010-12-11, 19:47


Powrót do Primera Division

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron