Real Madryt niepokonany . Wygrał kolejny sparing

Moderator: Moderator

Real Madryt niepokonany . Wygrał kolejny sparing

Postprzez Damian » 2011-07-30, 21:28

[center]Obrazek
Real Madryt kontynuuje serię zwycięstw podczas przedsezonowych przygotować. Tym razem "Królewscy" pokonali Leicester City 2:1. Podopieczni Jose Mourinho od samego początku mieli inicjatywę, ale swojej przewagi nie potrafili udokumentować golem. Dopiero w pod koniec pierwszej połowy do siatki klubu angielskiej Championship trafił Jose Callejon.

Wychowanek "Królewskich" został znakomicie obsłużony przez Karima Benzemę i nie pozostało mu nic innego jak wpakować piłkę do pustej bramki.

Druga bramka padła w 62. minucie. Marcelo po podaniu piętą od Fabio Coentrao trafił w słupek, ale do piłki dopadł Benzema, który sprytnym strzałem w krótki róg pokonał Kaspera Schmeichela.

W końcówce spotkania honorowego gola dla gospodarzy potężnym strzałem z woleja zdobył Lloyd Dyer.

Kolejne dwa mecze sparingowe Real rozegra w Chinach dokąd udaje się na krótkie tournee.

Leicester City - Real Madryt 1:2
Bramki: Callejon 44, Benzema 62 - Dyer 89

Leicester City: Schmeichel, Peltier, Mills, Bamba, Konchesky (Ball 75), Danns (Waghorn 75), Wellens (Johnson 46), Abe (Oakley 75), Vassell (Dyer 75), Gallagher, Nugent (Howard 75)

Real Madryt: Adan (Casillas 46), Sergio Ramos, Raul Albiol (Nacho 79), Varane, Marcelo (Arbeloa 62), Khedira (Pepe 62), Granero (Ozil 46), Coentrao (Jese 69) , Kaka (Alonso 46), Callejon (Ronaldo 46), Benzema (Higuain 62)
[/center]
Źródło : Wp.pl
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez ByQ » 2011-07-31, 22:04

może nie efektowne zwyciestwo ale jak to mówi Mou chce aby drużyna złapała odpowiedni rytm meczowy :-D bardzo podoba mi się gra Benzemy i jestem takiego samego zdania co i Pepe że ten sezon bedzie nalezał do Karima. Sam Mou nie ukrywa podziwu dla francuza.I chyba najwiekszym odkryciem presezonu jest Jose Maria Callejon ma duże szanse na wygranie miejsca w podstawowej 11 i Marią ;-)
Avatar użytkownika
ByQ
Legenda drużyny
 
Posty: 1068
Dołączył(a): 2010-09-19, 16:08

Postprzez Damian » 2011-07-31, 22:09

Czyli wychodzi na to że Higuain pogrzeje sobie ławę . W końcu odszedł Dudek to ktoś musi go zastąpić :-D
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39


Powrót do Primera Division

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron