Kaka: Mourinho nigdy nie przestał we mnie wierzyć

Moderator: Moderator

Kaka: Mourinho nigdy nie przestał we mnie wierzyć

Postprzez RakOcz » 2011-09-01, 20:06

[center] Obrazek
Łączony z transferem do AC Milan, Paris Saint-Germain czy Tottenhamu, brazylijski pomocnik Kaka przyznał, że trener Realu Madryt, Jose Mourinho wierzy niezwykle mocno w jego możliwości. - On nigdy we mnie nie zwątpił - stwierdził reprezentant Canarinhos.

Kaka pozostał w Madrycie mimo wielu spekulacji łączących go z innymi klubami. Brazylijczyk miał być podstawowym piłkarzem Królewskich po transferze z AC Milan, tymczasem były gwiazdor Rossonerich musi walczyć o swoją pozycję w drużynie, często rozpoczynając spotkania na ławce rezerwowych. - Mourinho nie chciał, abym odszedł. On mógł w każdej chwili zakomunikować klubowi, aby szukał dla mnie nowego pracodawcy. Tak się jednak nie stało - wyznał Kaka.

- Nie tylko Jose, ale także reszta sztabu szkoleniowego pokłada wiarę w moje możliwości, mam tu na myśli w szczególności Rui Farię oraz Aitora Karankę. Obecnie czuję się znakomicie fizycznie. Nie miałem żadnych problemów w okresie przygotowawczym, który wcześniej kojarzył mi się z urazami i wizytami u lekarzy - podsumował Kaka.

Po przerwie na mecze międzynarodowe Real Madryt wróci do gry, mierząc się 10 września z Getafe.
[/center]
Źródło: onet.pl
Avatar użytkownika
RakOcz
Trzon drużyny
 
Posty: 961
Dołączył(a): 2010-11-02, 19:10

Powrót do Primera Division

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga woska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron