De Gea zadebiutował w Manchesterze . Giggs pod wrażeniem!

Moderator: Moderator

De Gea zadebiutował w Manchesterze . Giggs pod wrażeniem !

Postprzez Damian » 2011-07-25, 19:36

[center]Obrazek
Ryan Giggs, który ma za sobą 20 lat gry w piłkę w barwach Manchesteru United był pod wrażeniem tego, jak młody Hiszpan David Dea Gea zaprezentował się w bramce
Czerwonych Diabłów .

Giggs ma ogromne doświadczenie na największych światowych arenach. W zespole grał m.in. z Peterem Schmeichelem i Edwinem Van Der Saarem i z nimi właśnie świętował największe sukcesy w swojej karierze. Walijczyk bez wątpienia zna się na bramkarzach klasy światowej, a nowy nabytek Manchesteru United sprawia wrażenie właśnie takiego.

W meczu z Chicago Fire De Gea miał sześć interwencji, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem Anglików 3:1. 37-latek jest zachwycony grą młodego kolegi. Jedynym potknięciem Hiszpana było wpuszczenie gola w 13. minucie meczu po strzale Cory'ego Gibbsa, przez resztę spotkania był już bezbłędny i popisał się kilkoma akrobatycznymi paradami.

- Myślę, że miał świetny występ. Dobrze podawał i był pewny siebie - mówił weteran Manchesteru Utd.

- Dalej jestem tu nowy, liga też jest całkiem inna niż w Hiszpanii. To był mój pierwszy mecz, mam nadzieję, że przed początkiem sezonu zaliczę jeszcze kilka - mówił po meczu następca Edwida van der Sara.
Także Sir Alex Ferguson chwalił nowego bramkarza. - Jest bardzo dobry technicznie. Uratował nas w wielu sytuacjach.
[/center]
Źródło : Sport.pl
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Powrót do Barclays Premier League

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron