Aguero oficjalnie w Manchesterze City

Moderator: Moderator

Aguero oficjalnie w Manchesterze City

Postprzez arturr91 » 2011-07-27, 23:44

Jestem już piłkarzem City. Jestem szczęśliwy, że mogę grać dla tego klubu i w tym mieście. Dziękuję wszystkim za dobre przyjęcie - napisał na Twitterze gwiazdor reprezentacji Argentyny, Sergio Aguero. Argentyńczyk przechodzi z Atletico do City za 40 mln funtów.


Piłkarz przebywał w Manchesterze od środy rano wraz ze swoim menedżerem Hernanem Reguerą. Napastnik z powodzeniem przeszedł testy medyczne w szpitalu w North West, a następnie, po podpisaniu wielu autografów, znalazł czas, by obwieścić na Twitterze, iż wszystko potoczyło się zgodnie z planem. - Jestem już graczem City - napisał Argentyńczyk.

Aguero dołącza do innego Argentyńczyka w Manchesterze City - Carlosa Teveza, który do niedawna powtarzał, że chce opuścić angielski klub z powodów osobistych. Jeśli Tevez rzeczywiście zdecyduje się odejść z "The Citizens", Aguero - jeden z najbardziej utalentowanych napastników na świecie - może go z powodzeniem zastąpić.

Aguero od 2006 roku reprezentował barwy Atletico Madryt. W tym czasie zdobył dla klubu ze stolicy Hiszpanii 68 bramek.
Avatar użytkownika
arturr91
Rezerwowy
 
Posty: 109
Dołączył(a): 2010-12-11, 19:47

Powrót do Barclays Premier League

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron