Nani: To był mój najlepszy mecz

Moderator: Moderator

Nani: To był mój najlepszy mecz

Postprzez szymek » 2011-08-11, 22:56

Nani: To był mój najlepszy mecz


Skrzydłowy Manchesteru United Nani nie może doczekać się nowego sezonu w Premier League. Portugalczyk czuje, że jest znakomicie przygotowany do zbliżających się rozgrywek.
Wysoką formę Nani potwierdził w niedawnym meczu o Tarczę Wspólnoty na Wembley przeciwko Manchesterowi City. Dwie bramki zdobyte przez skrzydłowego Manchesteru United wystarczyły, aby wybrano go najlepszym piłkarzem spotkania.

– Przed tygodniem osiÄ…gnÄ™liÅ›my fantastyczny wynik. Derby Manchesteru to spotkania wielkiego kalibru – przyznaÅ‚ Nani w rozmowie z RTPN.

– PrzegrywaliÅ›my 0:2, ale zdoÅ‚aliÅ›my osiÄ…gnąć korzystny rezultat. ZagraliÅ›my znakomicie, a ja zdobyÅ‚em dwie bramki. OpuszczaÅ‚em Wembley bardzo zadowolony. ByÅ‚ to mój najlepszy mecz w karierze, bo byÅ‚ to finaÅ‚ i zdobyliÅ›my trofeum.
– ZawszÄ™ dajÄ™ z siebie wszystko. CzujÄ™ siÄ™ dobrze i chcÄ™, aby tak byÅ‚o do koÅ„ca sezonu – powiedziaÅ‚ Nani.

Portugalczyk nie zaprząta sobie również głowy transferowymi spekulacjami. Tego lata piłkarz Manchesteru United był łączony z przeprowadzką do AC Milanu i Juventusu Turyn.

– W Manchesterze United czujÄ™ siÄ™ bardzo dobrze. Jestem w najlepszym klubie na Å›wiecie, chcÄ™ tu zostać i ciężko pracować. Wiem, że interesujÄ… siÄ™ mnÄ… duże kluby, ale ja jestem zadowolony z mojej obecnej drużyny i chcÄ™ nadal tu grać – uciÄ…Å‚ transferowe pogÅ‚oski Nani.
Avatar użytkownika
szymek
Trzon drużyny
 
Posty: 662
Dołączył(a): 2011-08-01, 22:07
Lokalizacja: Tarnów/Machowa

Postprzez Damiano9412 » 2011-08-11, 22:59

Ogólnie Nani to moim zdanie bardzo dobry zawodnik :)
Avatar użytkownika
Damiano9412
Amator
 
Posty: 61
Dołączył(a): 2011-08-08, 16:37
Lokalizacja: Nowinki


Powrót do Barclays Premier League

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron