Legenda włoskiego futbolu myśli o grze w USA

Moderator: Moderator

Legenda włoskiego futbolu myśli o grze w USA

Postprzez RakOcz » 2011-07-27, 11:17

[center] Obrazek
Gwiazdor Juventusu Turyn, Alessandro Del Piero przyznał, że bardzo lubi Stany Zjednoczone i tamtejszą Major League Soccer jednak nie wie, czy na zakończenie kariery zdecyduje się na grę w USA.

Po latach spekulacji na temat przenosin do MLS Del Piero w końcu przyznał, że rozważa taką możliwość. - Śledzę Major League Soccer i kocham Stany Zjednoczone - wyznał Włoch. - Każdego lata jestem w USA na wakacjach. Teraz jednak myślę o Juventusie. Zaczynamy nowy sezon i tylko na tym obecnie się koncentruję - dodał snajper Starej Damy.

Del Piero łączony jest z przenosinami do Los Angeles Galaxy, drużyny, w której występuje inny znany zawodnik, Anglik David Beckham. - Trudno mi powiedzieć, czy ostatecznie tam trafię, wciąż jestem jeszcze bardzo młody - zażartował na koniec Del Piero, który niebawem będzie obchodził 37 urodziny.
[/center]
Źródło: onet.pl
Avatar użytkownika
RakOcz
Trzon drużyny
 
Posty: 961
Dołączył(a): 2010-11-02, 19:10

Postprzez Damian » 2011-07-27, 11:33

Ja bym na jego miejscu tego nie robił . Grał całą swoją karierę w Juve i niech tam skończy z godnością a nie tuła się po amerykańskich soccerach :oops:
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez RakOcz » 2011-07-27, 15:18

w USA soccer jest nadal na niskim poziomie też jestem zdania niech dogra już swoja karierę w Juve.
Avatar użytkownika
RakOcz
Trzon drużyny
 
Posty: 961
Dołączył(a): 2010-11-02, 19:10


Powrót do Serie A

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron