Prezydent Napoli "uciekł" z losowania terminarza

Moderator: Moderator

Prezydent Napoli "uciekł" z losowania terminarza

Postprzez RakOcz » 2011-07-28, 13:43

[center] Obrazek
Aurelio De Laurentiis był bardzo niezadowolony z wyników losowania kalendarza Serie A. - Prosiliśmy o racjonalne losowanie dla drużyn, które będą grały w europejskich pucharach. Tak się nie stało. Jest mi wstyd, że jestem Włochem - powiedział opuszczając ceremonię.

De Laurentiis przed ceremonią losowania stwierdził, że drużyny, które czekają mecze w europejskich pucharach powinny mieć "łagodny" start rozgrywek. Napoli w 3. kolejce zmierzy się z drużyną mistrza Włoch, Milanem, a w 6. kolejce z wicemistrzem Interem.

- Chcę wrócić do robienia filmów - powiedział na odchodne. Prezydent Napoli przy okazji w wulgarnych słowach obraził przedstawicieli władz ligi. - Chciałbym zmienić narodowość. Jest mi wstyd, że jestem Włochem - powiedział po chwili dziennikarzom.

De Laurentiis tuż po tym jak opuścił budynek, w którym przeprowadzana była ceremonia losowania, zatrzymał przypadkowego chłopca na skuterze, dosiadł się do niego i odjechał.
[/center]
Źródło: onet.pl
Avatar użytkownika
RakOcz
Trzon drużyny
 
Posty: 961
Dołączył(a): 2010-11-02, 19:10

Powrót do Serie A

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron