Keżman: Wciąż mogę grać w Polonii

Moderator: Moderator

Keżman: Wciąż mogę grać w Polonii

Postprzez szymek » 2011-08-20, 21:39

Keżman: Wciąż mogę grać w Polonii

Zapewniam, że mogę wiele zaoferować klubowi, z którym ostatecznie podpiszę kontrakt. Potrafię strzelać gole i jestem w dobrej formie kondycyjnej - mówi "Przeglądowi Sportowemu" Mateja Keżman, były napastnik m.in. Atletico Madryt.

PRZEGLĄD SPORTOWY: Pana agent wciąż negocjuje z Polonią Warszawa?

MATEJA KEŻMAN: Tak, rozmawiał z właścicielem tego klubu. Kontakt nawiązali dziesięć dni temu. Na dziś wiem, że temat wciąż istnieje, ale nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie wszystko się wyjaśni.



Ale prezes Józef Wojciechowski stwierdził ostatnio, że chciał pana pozyskać, ale zmienił zdanie.

W takim razie mamy różne informacje. Ja od swojego menedżera wiem, że negocjacje wciąż są w toku i że obaj rozmawiali w czwartek i piątek. Ale rozważamy też inne oferty. Wiem, że są zapytania z Włoch, Hiszpanii i Szwajcarii.



Dlaczego chce pan grać w Polsce?

Wasz kraj pod względem piłkarskim coraz bardziej się rozwija, powstają nowe stadiony, macie niezłe drużyny. No i oczywiście ważnym elementem dla mnie jest chęć pokazania się w kraju, w którym za rok odbędą się mistrzostwa Europy. Nie ukrywam, że liczę, iż jeśli będę blisko selekcjonera reprezentacji Serbii i będę strzelał gole, ponownie dostanę okazję gry na tym turnieju.



Jeśli zawodnik takiego kalibru wybiera ligę polską, zwykle świadczy to o tym, że jest mocno zdesperowany, bo nikt inny go nie chce.

W moim przypadku tak nie jest. Proszę spojrzeć na Danijela Ljuboję. Grał w naszej reprezentacji, jest znakomitym piłkarzem, a w Polsce jest bardzo zadowolony. Rozmawialiśmy i bardzo zachwalał waszą ligę. Mówił, że świetnie się tu czuje, że poziom piłkarski jest dość wysoki i można grać na nowoczesnych stadionach. Wracając zatem do pytania: zapewniam, że nie jestem zdesperowany, by znaleźć klub w Polsce.



Pan Wojciechowski stwierdził, że nie jest przekonany do pana, bo nie wie, czego się spodziewać. Grał pan ostatnio w Chinach, więc forma jest dużą niewiadomą.

Zdaję sobie sprawę, że może tego nie wiedzieć. Ale z drugiej strony w Chinach byłem tylko przez cztery miesiące. Pojechałem tam, bo wcześniej wygasła moja umowa z Paris Saint Germain. Chciałem pograć gdziekolwiek i poczekać do lata, by znaleźć inny klub i podpisać dłuższą umowę. Ale w Chinach nie marnowałem czasu. Występowałem regularnie i to w różnych rozgrywkach. Obecnie trenuję z Partizanem Belgrad. Codziennie ciężko pracuję i myślę, że jestem w bardzo dobrej formie. Dodatkowo rozegrałem kilka meczów w drużynie rezerw Partizana i kilka sparingów, więc jestem w pełni przygotowany do gry.



Czyli Polonia Warszawa z panem w składzie będzie mocniejsza?

Oczywiście. Zapewniam, że mogę wiele zaoferować klubowi, z którym ostatecznie podpiszę kontrakt. Potrafię strzelać gole i jestem w dobrej formie kondycyjnej. Nie mam co do tego wątpliwości.

Avatar użytkownika
szymek
Trzon drużyny
 
Posty: 662
Dołączył(a): 2011-08-01, 22:07
Lokalizacja: Tarnów/Machowa

Postprzez Damian » 2011-08-22, 15:32

Ja bym go brał w ciemno . Widać ze chłopak chce grać i dogadałby się co do spraw finansowych . Dodał by na pewno dużo jakości do gry Polonii a zarazem młodzi napastnicy dużo by się od niego nauczyli :!:
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39


Powrót do Ligi polskie

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron