Josip Tadić nowym piłkarzem Lechii Gdańsk!

Moderator: Moderator

Josip Tadić nowym piłkarzem Lechii Gdańsk !

Postprzez Damian » 2011-08-31, 20:16

[center]Obrazek
Napastnik występujący ostatnio w Omonii Nikozja, a wcześniej grajacy w Arminii Bilefeld, Dinamie Zagrzeb oraz Bayerze Leverkusen został nowym zawodnikiem biało-zielonych.
Tadić to utalentowany chorwacki napastnik. Urodzony w 1987 roku zawodnik rozpoczął profesjonalną karierę w NK Osijek. W 2005 roku trafił do Bayeru Leverkusen, gdzie występował w szkółce, a następnie grał głównie w rezerwach niemieckiego potentata. Jedyny epizod w 1. Bundeslidze zaliczył w spotkaniu przeciwko Hannoverowi 96. Zdecydowanie lepiej jego kariera potoczyła się już w Dinamie Zagrzeb. Z tym klubem przez trzy sezony zdobywał mistrzostwo Chorwacji i grał w eliminacjach Ligi Mistrzów. W lipcu 2009 roku związał się czteroletnim kontraktem z fracuskim Grenoble. We Francji nie spełnił jednak pokładanych w nim nadziei i w przerwie zimowej sezonu 2010/11 pozwolono mu przejść na zasadzie wolnego transferu do grającej w 2. Bundeslidze Arminii Bilefeld. W lipcu br. Chorwat trafił do wicemistrza Cypru - Omonii Nikozja. Z tą drużyną zagrał m.in. w sparingu z Lechią Gdańsk, podczas obozu przygotowawczego Biało-Zielonych w Opalenicy. Nowy napastnik związał się z Lechią na dwa lata. - Jestem usatysfakcjonowany, że udało się zakontraktować zawodnika, którego wytypowałem do transferu już w maju - podkreśla Tomasz Kafarski, trener Lechii Gdańsk. - W pierwszym momencie Josip zdecydował się na wyższe zarobki w Nikozji, ale jak widać okazuje się, że pieniądze to nie wszystko. Swego rodzaju tradycją jest, że dopinamy transfery w ostatnim momencie i mam nadzieję, że Chorwat będzie ważnym ogniwem zespołu .
[/center]
Źródlo : Sport.pl
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Powrót do Ligi polskie

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron