Messi przejdzie do Interu za 250 mln. euro!?

Moderator: Moderator

Messi przejdzie do Interu za 250 mln. euro !?

Postprzez Damian » 2010-10-16, 20:06

[center]Obrazek
Lionel Messi przejdzie z Barcelony do Interu Mediolan za 250 milionów euro?! Prezes klubu z San Siro podtrzymuje, że w styczniu kupi Argentyńczyka. O kilkunastu dni pojawiały się doniesienia o transferze Messiego z Barcelony do Interu. Były traktowane z przymrużeniem oka, tymczasem Massimo Moratti deklaruje, że już wkrótce najlepszy piłkarz świata będzie zakładał niebiesko-czarną koszulkę klubu.

- Wiele osób pyta mnie, kiedy kupię piłkarza światowej klasy. Messi jest najlepszym z tych piłkarzy - powiedział Moratti dziennikowi "Laz Gazzetta Dello Sport". - Kiedyś mówiłem o sprowadzeniu Messiego, ale wtedy żartowałem. Teraz mówię serio. Naprawdę zastanawiam się nad kwestią - kupić go czy nie kupić?

Messi jest klejnotem w koronie układanki Pepa Guardioli. Bez niewysokiego Argentyńczyka Barca byłaby innym zespołem. Pomocnik ma lukratywny kontakt do 2016 roku, klauzula odstępnego wynosi aż 250 milionów euro.

Trener Interu Rafael Benitez przyznał oczywiście, że będzie zadowolony ze sprowadzenia Messiego do Mediolanu. - Jeśli prezydent chce sprowadzić do klubu Messiego, ja nie będę protestował. Messi jest wielkim piłkarzem, więc rzecz jasna nie będę mówił "nie".

Inter był łączony ze sprowadzeniem Brazylijskiego pomocnika Kaki. Benitez zapewnił jednak, że w tej chwili ma lepszych piłkarzy niż zawodnik Realu Madryt.

- Jeśli chodzi o Kakę, mamy Weslaya Sneijdera i Coutinho, którzy grają na jego pozycji. Jeśli chodzi Messiego, sprawa wyglądał zupełnie inaczej.
[/center]


Źródło : Wp.pl
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez ChevChelios » 2010-10-25, 14:01

Za 250 mln można kupić 11 dobrych zawodników i mieć całą jedenastkę.Ta wiadomość to tylko i wyłącznie dziennikarska bujda bo nie sądzę żeby jakiś normalny prezes dał tyle za jednego piłkarza.
Avatar użytkownika
ChevChelios
Trzon drużyny
 
Posty: 522
Dołączył(a): 2010-09-28, 20:59
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk


Powrót do Ligi zagraniczne

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron