Wniebowzięty Lukaku oficjalnie piłkarzem Chelsea!

Moderator: Moderator

Wniebowzięty Lukaku oficjalnie piłkarzem Chelsea !

Postprzez Damian » 2011-08-18, 16:38

[center]
Obrazek
Nastoletni belgijski napastnik Romelu Lukaku powiedział po sfinalizowaniu umowy, że przejście do Chelsea było dla niego spełnieniem marzeń. - Marzyłem, by tu grać odkąd skończyłem 10 lat - powiedział 18-latek.
Londyński klub potwierdził na oficjalnej stronie, że kontrakt z nowym napastnikiem został podpisany. Wartość przejścia Lukaku z Anderlechtu Bruksela do Chelsea szacuje się na kwotę pomiędzy 15 a 20 mln funtów.

Badania medyczne młody Belg przeszedł w Londynie już w zeszłym tygodniu. Jeden z największych talentów belgijskiej piłki będzie do dyspozycji trenera już w najbliższym meczu. Chelsea w sobotę zagra z West Bromwich.

- Marzyłem, by tu grać odkąd skończyłem 10 lat, myślałem o uściśnięciu rąk takich piłkarzy jak John Terry, Frank Lampard czy Dider Drogda. To wspaniałe trafić do klubu, który ma takie ambicje. To dokładnie to, czego szukałem - powiedział napastnik o którego ubiegało się wiele europejskich klubów, ale sam zawodnik nalegał, by sprzedano go do Chelsea.
[/center]
Źródło : Wp.pl
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Powrót do Ligi zagraniczne

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron