Forlan będzie grać w Interze Mediolan

Moderator: Moderator

Forlan będzie grać w Interze Mediolan

Postprzez eXtrema » 2011-08-29, 22:41

[center]Obrazek[/center]
Urugwajczyk Diego Forlan będzie grać w najbliższym sezonie w Interze Mediolan. Ogłosił to sam piłkarz na konferencji prasowej w Madrycie, na której pożegnał się ze swoim dotychczasowym klubem - Atletico.

Forlan, uznany za najlepszego zawodnika ubiegłorocznych mistrzostw świata w RPA, zastąpi w drużynie z San Siro Kameruńczyka Samuela Eto'o, który przeszedł do Anżi Machaczkała.

- Przejść do Interu Mediolan w wieku 32 lat to okazja, która nie zdarza się często. Jestem zadowolony z mej decyzji. Przeżyłem tu cztery niesamowite lata, cztery lata zwycięstw i porażek, ale na końcu, to, co zostaje, to relacje międzyludzkie, pozostawiające ślad w życiu. Opuszczam klub jako kibic Atletico - powiedział Forlan.

Urugwajczyk negocjuje jeszcze z Interem ostatnie szczegóły kontraktu. Według "La Gazzetta dello Sport" piłkarz zarobi rocznie 3,5 mln euro plus 500 tys. premii. To nieco mniej niż oczekiwał. Domagał się pensji w wysokości 4,5 mln euro. Dodatkowo Inter zapłaci Atletico 5 mln euro.

W poprzednim sezonie Forlan triumfował z Atletico w Lidze Europejskiej, a w meczu finałowym z Fulham zdobył dwa gole. Wcześniej był gwiazdą Manchesteru United (2002-2004) i Villarreal (2004-2007).

Forlan jest kapitanem reprezentacji Urugwaju, z którą w lipcu zdobył mistrzostwo Ameryki Południowej - Copa America. Na mundialu w RPA "Urusi" zajęli czwarte miejsce.

Obrazek
Sale el Madrid a luchar,
sale el Madrid a ganar.
Avatar użytkownika
eXtrema
Rezerwowy
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2011-04-21, 14:54
Lokalizacja: Za siedmioma górami...

Postprzez Damian » 2011-08-30, 18:23

Dziwi mnie tylko jedno i to bardzo . Odszedł tylko za 5 mln euro ! Przecież to jest nie do pomyślenia :-P
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez Aghayev » 2011-08-31, 15:13

Forlan już ma lata swoje czy ja wiem czy pociągnie ten Inter
Aghayev
Amator
 
Posty: 85
Dołączył(a): 2010-12-13, 21:45

Postprzez Damian » 2011-08-31, 18:48

Swoje lata ma ale jakość jego gry zasługuje na większą kasę :-D
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39


Powrót do Ligi zagraniczne

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron