Ireneusz Jeleń na testach w OSC Lille

Moderator: Moderator

Ireneusz Jeleń na testach w OSC Lille

Postprzez RakOcz » 2011-08-30, 09:13

[center] Obrazek
Ireneusz Jeleń może zostać piłkarzem mistrza Francji - OSC Lille. Musi jednak przejść jeszcze testy medyczne. Jeleń wyjechał do Francji na rozmowy, ale ich powodzenie uzależnione jest od tego jaką opinię wydadzą lekarze.

W przypadku większości piłkarzy testy medyczne oznaczają z reguły formalność, ale wiadomo, że Polak miał wiele kontuzji, więc musi zostać dokładnie przebadany. W poniedziałek Ireneusz Jeleń, któremu po ubiegłym sezonie wygasł kontrakt z Auxerre, przeszedł badania wydolnościowe.

– Jestem we Francji i mam nadziejÄ™, że wszystko potoczy siÄ™ po mojej myÅ›li. Do momentu podpisania kontraktu nie nie ma co siÄ™ emocjonować – studzi emocje JeleÅ„, który w ostatnich tygodniach "przepadÅ‚". Spekulowano, że może trafić do warszawskiej Polonii pilnie poszukujÄ…cej napastnika lub greckiego Olympiakosu Pireus. JeleÅ„ cierpliwie czekaÅ‚, aż jego menedżer Tomasz Kaczmarczyk znajdzie mu klub.

– TrochÄ™ siÄ™ wyciszyÅ‚em. Spekulacje transferowe mnie nie zajmowaÅ‚y. A na dÅ‚uższÄ… pogawÄ™dkÄ™, owszem możemy siÄ™ umówić, gdy bÄ™dÄ™ miaÅ‚ klub – mówi "PrzeglÄ…dowi Sportowemu" Ireneusz JeleÅ„.
[/center]
Źródło:onet.pl
Avatar użytkownika
RakOcz
Trzon drużyny
 
Posty: 961
Dołączył(a): 2010-11-02, 19:10

Powrót do Ligi zagraniczne

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron