Evra chce odejść z Manchesteru i przejść do Realu!

Moderator: Moderator

Evra chce odejść z Manchesteru i przejść do Realu !

Postprzez Damian » 2010-11-06, 14:03

[center]Obrazek
Patrice Evra po zakończeniu sezonu zamierza opuścić Manchester United. Francuski obrońca widzi się w składzie Realu Madryt - donosi serwis goal.com. Aktualna umowa Evry z "Czerwonymi Diabłami" wygasa w czerwcu 2012 roku. Wprawdzie trwają rozmowy na temat przedłużenia kontraktu, ale jak informuje przyjaciel piłkarza, bardzo możliwe są przenosiny do Hiszpanii.

Francuz przybył do United z Monaco w 2006 roku. Kosztował klub z Old Trafford 5,5 mln funtów. Przed 29-letnim zawodnikiem ostatni wysoki kontrakt w karierze.

Ferguson nie chciałby stracić jednego z kluczowych piłkarzy. Wygląda jednak na to, że czołowy lewy obrońca będzie jednym z głównych celów transferowych Jose Mourinho.

- Patrice chciał odejść w styczniu, ale możliwe, że odejdzie po zakończeniu sezonu - mówi osoba związana z Manchesterem United. Jest podekscytowany możliwością gry w Realu, klubie, który bardzo ceni.
[/center]

Źródło : Wp.pl
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez cinekgda » 2010-11-06, 21:07

Czy ja wiem , czy do dobry pomysł ?
cinekgda
 

Postprzez Damian » 2010-11-06, 21:18

Ja jako fan realu byłbym zadowolony z takiego układu , gorzej z kibicami MU ;-)
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39


Powrót do Ligi zagraniczne

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron