Lukas Podolski: zostanÄ™ w FC Koeln na kolejny sezon

Moderator: Moderator

Lukas Podolski: zostanÄ™ w FC Koeln na kolejny sezon

Postprzez eXtrema » 2011-04-24, 20:14

[center]Obrazek[/center]
Reprezentant Niemiec, Lukas Podolski potwierdził, że pozostanie w zespole FC Koeln na kolejny sezon. Znaczenia nie ma dla niego fakt, że jego drużyna nie zapewniła sobie jeszcze utrzymania w Bundeslidze.

- Pobyt w Kolonii dobrze na mnie wpływa. To mój klub i moje miasto - powiedział Podolski w rozmowie z "Bild am Sonntag". - Jeśli decyzja należeć będzie tylko do mnie, zostanę tu na kolejny sezon.

Były napastnik Bayernu Monachium wrócił do swojego byłego klubu w 2009 roku po trzech niezbyt udanych dla siebie sezonach w zespole z Bawarii. FC Koeln zajmuje natomiast obecnie w tabeli 14. miejsce i na cztery kolejki przed końcem sezonu ma sześć punktów przewagi nad strefą spadkową.

Z drużyną z RheinEnergieStadion po zakończeniu rozgrywek rozstanie się Frank Schaefer. - W tym klubie zawsze mamy do czynienia z cyrkiem. W Mainz, Borussii Dortmund i Hannoverze brakuje wielkich gwiazd, ale jest pewna filozofia i każdy stara się ciągnąć wózek w tym samym kierunku - stwierdził Podolski.

Zapytano o to, gdzie chciałby się przenieść, gdyby miał opuścić Kolonię, odpowiedział: - Nie chcę być arogancki, ale może uda mi się w wielkim klubie europejskim, np. w Anglii lub Hiszpanii.

Obrazek
Sale el Madrid a luchar,
sale el Madrid a ganar.
Avatar użytkownika
eXtrema
Rezerwowy
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2011-04-21, 14:54
Lokalizacja: Za siedmioma górami...

Postprzez Damian » 2011-04-24, 21:16

Teoretycznie wiemy że Podolski kocha Koln , ale że taki zawodnik w takim wieku marnuje się w takiej drużynie to coś niesamowitego :shock:
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39


Powrót do Bundesliga

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron