Łukasz Piszczek podpisał nowy kontrakt z Borussią Dortmund!

Moderator: Moderator

Łukasz Piszczek podpisał nowy kontrakt z Borussią Dortmund !

Postprzez Damian » 2011-07-26, 13:37

[center]Obrazek
Wybrany najlepszym bocznym obrońcą zeszłego sezonu Bundesligi, piłkarz Borussii Dortmund Łukasz Piszczek podpisał nowy 5-letni kontrakt z Mistrzem Niemiec. Nowa umowa parafowana została w momencie, kiedy naszemu zawodnikowi do końca bieżącego kontraktu pozostały jeszcze dwa lata. Piszczek trafił do BVB przed sezonem 2010/2011 z Herthy Berlin i w założeniu miał być tylko zmiennikiem dla Patricka Owomoyeli. Jednak kiedy Niemiec doznał kontuzji nasz zawodnik zajął jego miejsce w składzie i nie oddał go już do końca sezonu. Wybrano go najlepszym prawym obrońcą ligi.

W całym sezonie były piłkarz Zagłębia Lubin rozegrał w Bundeslidze 33 spotkania, w których nie zdobył ani jednej bramki, ale zanotował aż siedem asyst. Tylko dwukrotnie karano go żółtymi kartkami. W prestiżowym magazynie "Kicker" miał dobrą średnią not - 3,09.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że przedłużyłem umowę z Borussią. To będzie dla mnie zaszczyt grać przez kolejnych 5 lat dla tak wielkiego klubu i tak wspaniałych kibiców - powiedział Piszczek po podpisaniu nowej umowy z mistrzem Niemiec.

- Bardzo się cieszę, że sukcesem zakończyły się trwające od kwietnia negocjacje w sprawie nowego kontraktu Łukasza z jedną z najlepszych drużyn w Europie - dodał jego agenty Bartłomiej Bolek.
[/center]
Źródło : Wp.pl
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Postprzez RakOcz » 2011-07-26, 15:32

Ciekawe jak będzie grał w najbliższym sezonie i czy pomoże reprezentacji podczas EURO bo dużo osób liczy na niego między innymi Smuda.
Avatar użytkownika
RakOcz
Trzon drużyny
 
Posty: 961
Dołączył(a): 2010-11-02, 19:10

Postprzez Damian » 2011-07-26, 18:18

Myślę że to jest świetny ruch . Dzięki temu ma już ustabilizowaną sytuację i nie musi się o nic martwić skupiając się na grze w klubie i kadrze .
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39


Powrót do Bundesliga

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga woska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron