Łukasz Piszczek otrzymał wielką podwyżkę!

Moderator: Moderator

Łukasz Piszczek otrzymał wielką podwyżkę !

Postprzez Damian » 2011-07-30, 10:14

[center]Obrazek
Łukasz Piszczek przedłużył niedawno kontrakt z Borussią Dortmund do 2016 roku. Jak dowiedział się "Super Express" nowa umowa wiąże się z pokaźną podwyżką. Reprezentant Polski będzie teraz zarabiał 2 miliony euro rocznie (8 mln złotych). Ubiegły sezon był dla Piszczka, jak i całego klubu niezwykle udany. Mistrzostwo Niemiec zdobyte po efektownej grze oraz tytuł najlepszego bocznego obrońcy dla Piszczka były konsekwencją świetnej postawy podopiecznych Jurgena Kloppa.

Szefowie BVB docenili wkład Piszczka i pomimo, że polski piłkarz miał ważną umowę jeszcze do 2013 roku, już teraz postanowili podpisać z nim nowy kontrakt, gwarantujący znacznie wyższe zarobki. Teraz za sezon Piszczek będzie inkasował 2 miliony euro.

- Jestem bardzo dumny i szczęśliwy, że przedłużyłem umowę z Borussią. To będzie dla mnie zaszczyt grać przez kolejnych 5 lat dla tak wielkiego klubu i wspaniałych kibiców - powiedział Piszczek w wywiadzie dla "Super Expressu".

W nadchodzącym sezonie Borussia spróbuje obronić tytuł najlepszej drużyny Bundesligi oraz z dobrej strony pokazać się w Lidze Mistrzów. - Władze klubu chcą, żebyśmy w lidze zajęli miejsce zapewniające start w pucharach. Natomiast w Lidze Mistrzów chcemy co najmniej wyjść z grupy - wyjawił Piszczek.
[/center]
Źródło : Wp.pl
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Powrót do Bundesliga

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga woska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron