Mario Götze: Do Messiego jeszcze wiele mi brakuje

Moderator: Moderator

Mario Götze: Do Messiego jeszcze wiele mi brakuje

Postprzez szymek » 2011-08-08, 19:44

Mario Götze: Do Messiego jeszcze wiele mi brakuje

Obrazek

Franz Beckenbauer po meczu Borussii Dortmund z Hamburgerem SV (3:1) stwierdził, że 19-letni Mario Götze, to "niemiecki Messi". - Takie porównania bardzo mi schlebiają, ale jeszcze wiele mi brakuje do niego - powiedział młody pomocnik.
- Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co Messi już zdołał osiągnąć. To jeden z moich idoli - dodał Götze.
Media od pewnego czasu donoszą, że 19-letnim Niemcem interesują się FC Barcelona i Manchester United. Götze jednak na razie w ogóle nie myśli o przenosinach do zagranicznego klubu. - W Borussii wszystko świetnie funkcjonuje. Mamy bardzo dobrego trenera, drużyna ma świetne perspektywy i wszyscy się znakomicie rozumiemy. Do tego mam wokół rodzinę. Czego więcej mógłbym chcieć? - pyta retorycznie.
- Znam piłkarzy, którzy grali w zagranicznych klubach i nie było im łatwo. Dla mnie jest na to zdecydowanie zbyt wcześnie - stwierdził pomocnik BVB.
Avatar użytkownika
szymek
Trzon drużyny
 
Posty: 662
Dołączył(a): 2011-08-01, 22:07
Lokalizacja: Tarnów/Machowa

Postprzez Damiano9412 » 2011-08-08, 23:55

Nie wiem jak gra muszę zobaczyć :)
Avatar użytkownika
Damiano9412
Amator
 
Posty: 61
Dołączył(a): 2011-08-08, 16:37
Lokalizacja: Nowinki


Powrót do Bundesliga

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron