Bliźniacy z Radzionkowa na testach w Hercie Berlin

Moderator: Moderator

Bliźniacy z Radzionkowa na testach w Hercie Berlin

Postprzez szymek » 2011-08-16, 22:50

Bliźniacy z Radzionkowa na testach w Hercie Berlin

Dwudziestoletni bliźniacy Michał i Mateusz Makowie z Ruchu Radzionków zamiast na środowy mecz piłkarskiego Pucharu Polski z Sokołem Sokółka pojechali na trzydniowe testy do zespołu niemieckiej ekstraklasy - Herthy Berlin.
Obaj zagrali w sobotnim meczu 1. ligi z GKS Katowice (2:2). Napastnik Michał Mak zdobył w tym spotkaniu bramkę.
"Dla mnie ten gol w kontekście wyjazdu oznacza tyle, że nie będę się teraz bał strzelać. Już wcześniej dzwonił do nas menedżer z informacją, że Niemcy są nami poważnie zainteresowani. Mieliśmy zagrać nawet w sparingu pierwszej drużyny Herthy z zespołem U-23 tego klubu, ale akurat złapałem kontuzję i trzeba było wyjazd przełożyć. Testy mają służyć tylko potwierdzeniu tego, co już o nas wiedzą. Dlatego, jeśli wszystko dobrze się ułoży, to chcielibyśmy tam zostać" - powiedział Michał Mak.

"Nie ma się czego bać. Jedziemy się tam pokazać z dobrej strony i zaprezentować swoje umiejętności. Nie mamy przecież nic do stracenia" - dodał przed wyjazdem pomocnik Mateusz Mak.

W drużynie z Radzionkowa występuje też druga para bliźniaków - dwa lata starsi Piotr i Paweł Gielowie.
Avatar użytkownika
szymek
Trzon drużyny
 
Posty: 662
Dołączył(a): 2011-08-01, 22:07
Lokalizacja: Tarnów/Machowa

Postprzez Damian » 2011-08-17, 11:38

Jeszcze o nich nie słyszałem ale skoro zainteresował się nimi klub z Bundesligi to coś potrafią :!:
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39


Powrót do Bundesliga

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron