BÅ‚aszczykowski: Jestem zaskoczony pozytywnÄ… atmosferÄ…

Moderator: Moderator

BÅ‚aszczykowski: Jestem zaskoczony pozytywnÄ… atmosferÄ…

Postprzez szymek » 2012-06-01, 17:51

BÅ‚aszczykowski: Jestem zaskoczony pozytywnÄ… atmosferÄ…

Obrazek

- Jestem trochę zaskoczony pozytywną atmosferą, wcześniej staliście nad nami z batem i sprowadzaliście na ziemię. Oceny były surowe - mówi przed meczem z Andorą kapitan reprezentacji Polski Kuba Błaszczykowski. Relacja z meczu Zczuba i na żywo w sobotę o godzinie 17.

- Jestem trochę zaskoczony pozytywną atmosferą, wcześniej staliście nad nami z batem i sprowadzaliście na ziemię. Oceny były surowe. Cieszę się z tego optymizmu, to dla nas coś nowego. Wiele będzie zależało od naszej mentalności i nastawienia. Nie możemy spocząć na laurach i już teraz pomyśleć "Euro będzie udane, bo nikt nas nie krytykuje". Chciałbym, żeby taka atmosfera pozostała także po mistrzostwach, żeby po trzech meczach grupowych optymizm był jeszcze większy - mówi Kuba Błaszczykowski.

- Mamy zawodników, którzy w klubach zdobyli ciekawe tytuły i teraz ich zadaniem jest przenieść wszystko do reprezentacji, zarazić kolegów entuzjazmem - dodaje.

- Jeszcze nie do końca zdajemy sobie sprawę, jak wielki turniej nas czeka. Większość z nas po raz pierwszy wystąpi na takiej imprezie. To dobrze, oby była miłym zaskoczeniem i jeszcze większą mobilizacją. Fajnie by było, gdybyśmy strzelili Andorze kilka bramek. Spodziewamy się naszej dobrej gry i liczę, że kibice zobaczą niezłe spotkanie. Im więcej goli, tym lepiej będzie się oglądało. Liczę, że staniemy na wysokości zadania. Ale ostrzegam, że mecze przed którymi zakłada się zwycięstwo 5:0 czy 6:0, bywają najtrudniejsze. Mamy szacunek do zawodników Andory. Chcemy od początku zagrać na sto procent i potraktujemy sprawdzian profesjonalnie - zapowiada kapitan reprezentacji.

W sobotÄ™ o godzinie 17 na stadionie warszawskiej Legii kadra Smudy zagra towarzyski mecz z AndorÄ…. Relacja Zczuba i na
Avatar użytkownika
szymek
Trzon drużyny
 
Posty: 662
Dołączył(a): 2011-08-01, 22:07
Lokalizacja: Tarnów/Machowa

Postprzez Vader » 2012-06-25, 20:33

Szkoda Kuby i tej całej zadymy z biletami o których wspomniał po odpadnięciu naszej kadry na Euro,ale to znakomity piłkarz o ugruntowane pozycji w Bundeslidze.
Kuba teraz wypoczywa na urlopie,a kiedy rozgrywki w Bundeslidze wznowią rozgrywki będzie wiodącym graczem zespołu z Dortmundu.
ONLY TOTTENHAM HOTSPUR
AMUNT CF VALENCIA
Avatar użytkownika
Vader
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2012-06-25, 18:59
Lokalizacja: Zielona Wyspa


Powrót do Dorosła reprezentacja

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron