Roger Guerreiro: Chcę wrócić do reprezentacji Polski!

Moderator: Moderator

Roger Guerreiro : Chcę wrócić do reprezentacji Polski !

Postprzez Damian » 2010-10-16, 08:30

[center]Obrazek
- Byłem powołany tylko raz, rok temu. Od tamtego czasu nikt się ze mną nie kontaktował. Pracuję, aby zasłużyć na kolejne powołania - mówi "Przeglądowi Sportowemu" Roger Guerreiro.

"Przegląd Sportowy": - Trenerem AEK został Manolo Jimenez. Czy z nim nastaną dla pana lepsze czasy?

Roger Guerreiro: - Mam nadzieję. W ubiegłym sezonie przytrafiło mi się wszystko, czego nie zaznałem w całym swoim życiu. Były problemy z pieniędzmi, choroba, która na dwa miesiące wyłączyła mnie z gry. To był dla mnie trudny rok.

- Jakie cele stawia sobie pan na ten sezon?

- Chcę wrócić do gry w klubie, a później do reprezentacji, to dla mnie bardzo ważne. Jeśli będę w formie, mam szanse na powrót do kadry. A kiedy grałem w reprezentacji, drużyna prezentowała się nieźle. Zawsze gdy wkładałem koszulkę reprezentacji Polski, dawałem z siebie wszystko i grałem dobrze. Mam na koncie 22 mecze, cztery gole, kilka asyst. Teraz chcę grać dobrze w klubie, aby selekcjoner zwrócił na mnie uwagę.

- Trener Smuda rozmawiał już z panem?

- Nie. Byłem powołany tylko raz, rok temu. Od tamtego czasu nikt się ze mną nie kontaktował. Pracuję, aby zasłużyć na kolejne powołania.
[/center]


Źródło : Onet.pl
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39

Powrót do Dorosła reprezentacja

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron