Franciszek Smuda: Polanski nie popełnił żadnego przestępstwa

Moderator: Moderator

Franciszek Smuda: Polanski nie popełnił żadnego przestępstwa

Postprzez szymek » 2011-08-09, 09:42

Obrazek

Franciszek Smuda broni Eugena Polanskiego, który zmienił swoje zdanie i zdecydował się na występy w polskiej reprezentacji. - Polanski nie popełnił żadnego przestępstwa. Wielu piłkarzy na świecie dostało więcej czasu, by się zastanowić, dla kogo grać - stwierdził selekcjoner.
Magazyn Futbol - szukaj w kioskach!
132 strony Twojej pasji!
+ DODATEK: Ligopedia 2011 (jesień)
- To podstawowy zawodnik zespołu Bundesligi. Gra po 90 minut i jest dla nas wzmocnieniem. A nawet jeśli nie, to zwiększa konkurencję na pozycji defensywnego pomocnika. Potrzebujemy Polanskiego w reprezentacji. Myślę, że Eugen zostanie przyjęty jak każdy inny zawodnik - powiedział Smuda w rozmowie z "Rzeczpospolitą".
- Mamy prawdziwego Polaka i będziemy na niego gwizdać? Nie wiadomo, ile prawdy jest w tym, co pokazało się w prasie. W przeszłości płakaliśmy, że Lukas Podolski i Miroslav Klose wybrali Niemcy. A może gdyby wtedy trener, tak ja ja teraz pojechał z nimi porozmawiać, to graliby dla Polski - stwierdził selekcjoner polskiej kadry.
Reprezentacja w środę zmierzy się z Gruzją na stadionie Dialog Arena. Początek spotkania o godzinie 20:30.
Avatar użytkownika
szymek
Trzon drużyny
 
Posty: 662
Dołączył(a): 2011-08-01, 22:07
Lokalizacja: Tarnów/Machowa

Powrót do Dorosła reprezentacja

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga w³oska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron