Grzegorz Lato: Czapki z głów!

Moderator: Moderator

Grzegorz Lato: Czapki z głów!

Postprzez szymek » 2011-08-11, 09:55

Grzegorz Lato: Czapki z głów!

Obrazek

Przegladsportowy.pl » Piłka nożna » EURO 2012 » Reprezentacja Polski
A A A
Grzegorz Lato chwali Polanskiego
Grzegorz Lato: Czapki z głów!
Źródło: PAP 11.08.2011 | 07:43
Tagi: Grzegorz Lato, Polska - Gruzja, Sławomir Peszko, Eugen Polanski, Grzegorz Wojtkowiak, reprezentacja Polski
Fot. JAKUB PIASECKI / CYFRASPORT | NEWSPIX.PL
Grzegorz Lato
Czapki z głów! Jeśli chodzi o występ Polanskiego, to się sprawdził, jest piłkarzem dużego formatu - powiedział prezes PZPN Grzegorz Lato po meczu Polska - Gruzja 1:0.
Po meczu, w którym piłkarska reprezentacja Polski pokonała w Lubinie Gruzję 1:0 (1:0), powiedzieli:

Prezes PZPN Grzegorz Lato: "Gruzja to był dobrze wyszkolony technicznie przeciwnik. Na uwagę zasługuje bardzo dobra postawa bramkarza. Czapki z głów! Jeśli chodzi o występ Polanskiego, to się sprawdził, jest piłkarzem dużego formatu. Po takim spotkaniu nie szukajmy dziury w całym. Pamiętam mecze, o których mówiono, że zagraliśmy słabo, a po latach wszyscy twierdzili, że zagraliśmy pięknie. Gruzja to nie byle jaki przeciwnik, wystarczy spojrzeć na ich miejsce w grupie eliminacyjnej i liczbę straconych bramek. Tematu Łukasza Piszczka nie będę komentował."

Pomocnik Sławomir Peszko: "Zarówno my, jak i Gruzini, stworzyliśmy sporo sytuacji, ale nasze były jednak troszkę lepsze. Już po pierwszej analizie rywala wiedzieliśmy, że to nie będzie łatwe spotkanie. Ostatnie mecze jakoś tak nam się układają, że zaczynamy dość nerwowo; dopiero po kwadransie schodzi z nas ciśnienie i stwarzamy sytuacje. Przed nami dwa trudne pojedynki we wrześniu, ale jeśli utrzymamy formę, będzie dobrze".

Obrońca Grzegorz Wojtkowiak: "Bardzo długo nie grałem w reprezentacji na prawej stronie obrony, ale z konieczności musiałem akurat tam wystąpić. Gram co prawda w klubie na tej pozycji, ale w drużynie narodowej bardziej mi jednak pasuje środek. Gruzini byli nastawieni na kontrataki, dlatego ciężko było włączać się do akcji ofensywnych, musieliśmy być ostrożni."

Pomocnik Szymon Pawłowski: "Bardzo się cieszę, że tak dużo kibiców przyszło na spotkanie. Jestem także wdzięczny za dobre przyjęcie, bo atmosfera w czasie meczu była bardzo fajna. Mój występ był krótki, ale byłem przygotowany do zmiany już wcześniej. Niestety, z powodu urazu Eugena musiał wejść ktoś inny"


Avatar użytkownika
szymek
Trzon drużyny
 
Posty: 662
Dołączył(a): 2011-08-01, 22:07
Lokalizacja: Tarnów/Machowa

Postprzez Damian » 2011-08-11, 10:28

Pierwszy raz od niepamiętnych czasów zgadzam się z Grzesiem . Gruzini w siedmiu meczach emilinacyjnych stracili tylko pięć bramek !!!
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
Damian
Prezes klubu
 
Posty: 4173
Dołączył(a): 2010-09-19, 12:39


Powrót do Dorosła reprezentacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

FC Porto Napoli AC Milan Liga woska Pierwszy polski serwis o Gialloblu GenoaPoland
cron